Reklama

Test Honda CMX1100 Rebel: holky Rebelky

Cruiser je kategorie motocyklů, kde více dominují muži. Většina strojů je robustní, váží hodně kilogramů a lépe se s nimi poperou silní chlapi než drobné ženy. Tedy až na Rebela 1100, tuhle motorku zvládne kdokoliv, zábavný motor, vítr ve vlasech a úsměv na rtu. Co víc si přát?

KTM RC 8C: ručně stavěný závoďák

Přestože KTM před nedávnem prohlásila, že už nechce stavět žádnou závodní motorku, novinka RC 8C by klidně mohla být jakýmsi jejím předvojem. Zatím si však budeme muset počkat, protože tenhle stroj nemá homologaci, je určený pouze na závodní okruh a bude jich vyrobeno pouhých 100 kusů.

Suzuki GSX-S950 2022: litr ve verzi A2

Suzuki přichází na trh s nekapotovanou GSX-S950 a myslela i na ty, kteří vlastní řidičské oprávnění skupiny A2. Novinku si totiž můžete pořídit s výkonem 35 kW a to i přesto, že je to čtyřválcový motor. To je v kategorii do 35 kW velmi nezvyklé a nevídané.

VOGE 650DSX Adventure: novinka mezi cestovními endury

Teprve nedávno vstoupila nová motocyklová značka VOGE na český trh a už představuje další model s názvem 650DSX. Tentokrát se jedná o zástupce velmi oblíbené kategorie cestovních endur.

Deset nejlepších přestaveb Honda CBR650R

Na festivalu Wheels & Waves ve francouzském městě Biarritz se mělo představit deset nejlepších přestaveb modelu CB650R od evropských dealerů. Festivala byl sice zrušen, ale Honda nechtěla své fanoušky připravit o tyto skvosty. Navíc můžete hlasovat o nejpovedenější stavbu a také si bezplatně stáhnout tapetu s vybraným strojem.

BMW CE 04: městský elektrický skútr

Nový elektrický skútr BMW CE 04 je přímo stvořený pro jízdu do měst a jemu přilehlých oblastí. Jeho pohon je čistě elektrický s maximálním výkonem 42 koní a na plně nabitou baterii zvládne ujet až 130 kilometrů. Maximální rychlost je 120 km/h.

Harley-Davidson Sporster S: nová generace

Nejenom nová generace, ale klidně bychom mohli říct, že se jedná o zcela nový model, který představil americký výrobce. Oblíbený sportovní motocykl Sporster S totiž prošel totální proměnou, včetně nového motoru Revolution Max 1250T V-Twin.

Test Harley-Davidson Pan America 1250 Special: odvážnému štěstí přeje

Překvapení sezóny! Tedy upřímně, nečekala jsem od Pan Americy žádný zázrak, ale už po prvním dni v jejím sedle mi spadla brada dolů, a to jsem ještě nevěděla, co tahle Američanka dokáže v terénu. Harley-Davidson mi s tímhle cestovním endurem doslova vyrazil dech, a to nemají s touto kategorií motocyklů pražádnou zkušenost. Good job, guys!


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama