Reklama

Tip na víkend: zahájení motorkářské sezóny v Poděbradech

První dubnová sobota, lázeňské město Poděbrady a tisíce motorkářů už tradičně roky patří k sobě. Letos zde jezdci už po 23. opět slavnostně otevřou moto sezónu. Těšit se můžete na spanilou jízdu městem, kterou povedou členové z Harley-Davidson Clubu Praha a H.O.G. Chapteru Praha.

Brixton Layback: koncept plážového skútru

Rakouský Brixton se nechal inspirovat surfaři a navrhl koncept plážového skútru poháněného elektromotoru. Dojezd na plně nabité baterie by měl být až 100 km a pohodlně na něm odvezete skateboard nebo klidně i surfovací prkno, pokud byste jezdili v přímořském letovisku.

Voge 300 Rally: terénu se nebojí

Značka Voge přidala do své nabídky první terénní motocykl, se kterým opravdu můžete vyrazit do pravého offroadu. Jednoválcový 300 Rally má 200 mm zdvihy, světlou výšku 280 mm a váží jen 158 kilogramů a to včetně plné, jedenáctilitrové nádrže.

Husqvarna Norden 901 Expedition: nový podvozek

Švédská Husqvarna rozšiřuje nabídku svého cestovního endura Norden 901 o další verzi, Expedition. Už z názvu je patrné, kam s tímto modelem cílí, a proto jej vybavila lepší výbavou, ale také novým podvozkem.

Test CFMOTO 800MT Touring a 800MT Sport: bestseller z Číny

Pokud se podíváte na aktuálně nejprodávanější cestovní endura střední třídy na českém trhu, pak konkurenci válcuje model CFMOTO 800MT. Proč tomu tak je?

BMW CE 04 Vagabund Moto Concept: elektrický skútr se surfovacím prknem

U bavorského výrobce jsou u úpravců motocyklů oblíbené dva modely, cruiser R 18 a nekapotované R nineT. To rakouský Vagabund Moto se rozhodli jít jinou cestou a vytvořili zajímavý projekt městského skútru postaveného na základech elektrického CE 04. Jeho jedinečnost ještě podtrhli surfovacím prknem, které mu přidali do výbavy.

Test BMW K 1600 GT: s velkým srdcem

Pokud sníte o novém motocyklu s opravdu velkým a silným motorem, u BMW máte stále šanci si takový stroj koupit, a to se šťavnatým kapalinou chlazeným řadovým šestiválcem. Tahle supercestovní motorka vás ohromí nejen díky tomuto motoru, ale také špičkovou moderní výbavou a jedinečným komfortem na jeho palubě.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama