Reklama

BMW R 1300 GS Trophy: speciál pro závod v Namibii

Už v září bude probíhat v Namibii boj o zisk trofeje na BMW Motorrad International GS Trophy. Všichni závodní jezdci se budou moci spolehnout na soutěžní motocykly BMW R 1300 GS Trophy, které byly vyvinuty speciálně pro tento náročný závod.

Indian Rider Fest 2024: fotoreportáž z největšího evropského srazu

Největší evropský sraz motocyklů značky Indian proběhla na výstavišti v Českých Budějovicích. Sešlo se jich tu víc než 1500 a k vidění byly nejen novinky této značky, ale také velké množství veteránů a upravených strojů. Naše fotogalerie vám napoví víc.

KTM s automatickou převodovkou AMT: poprvé na Erzeberg Rodeu

O tom, že i oranžoví budou mít automatickou převodovku už nemůže být pochyb. Nejenom, že je na jejich webových stránkách odkaz pro odpočet dní do odhalení zcela nové technologie, ale na letošním Erzberg Rodeu se i jeden stroj s touto technologií objevil.

Test Honda NX500: obratné cestovní enduro

Už po prvních kilometrech jsem věděla, že to bude pár prima dní prožitých s malým cestovním endurkem NX500. Lehký a obratný motocykl se hodí nejen na každodenní dojíždění za prací, ale také na zábavné svezení s přáteli. Díky výkonu 35 kW si jej mohou pořídit i čerstvě plnoletí majitelé řidičského oprávnění skupiny A2.

Ducati Scrambler CR24 a RR24: odvážné koncepty

Ducati představila na výstavě Bike Shed MotoShow v Londýně dva koncepty, které vzniky v jejich designovém centru Centro Stile Ducati v Bologni. Koncept CR24I představuje nový pohled na motocykly ve stylu Café Racer, to RR24I je odkazem na postapokalyptické hollywoodské filmy.

Test CFMOTO 450 CL-C: malý bobber

Malý svou stavbou, ale s velkou chutí jezdit, to je stylový cruiser 450CL-C poháněný dvouválcovým motorem. Bezpochyby osloví dívky a začínající jezdce, ale také zkušené motorkáře, kteří hledají stroj, se kterým se v poklidu projedou kolem komína, nebo si zajedou na kávu do města. Pořídit si jej můžete s řidičským oprávněním skupiny A2.

Suou Touring: osmiválec z Číny

Japonská Honda Gold Wing poháněná plochým šestiválcem o zdvihovém objemu 1,8 litru má nově konkurenci z Číny, a to v podobě luxusního cestovního stroje Suou Touring s plochým dvoulitrovým osmiválcem.

Test Honda CBR650R 2024 E-Clutch: supersport s automatickou spojkou

Kdo by odolal vyzkoušet dvě novinky v jednom? Bavíme se o nové generaci sportovního motocyklu CBR650R, které je vybaveno zcela novou spojkou E-Clutch. Tedy po pravdě, před testem jsem si nedokázala představit supersport s automatickou spojkou, po testu si nedokážu představit supersport bez ní. Tohle bylo úplně jiné svezení, mnohem lepší.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama