Reklama

Italjet Dragster 500GP: s aerodynamickými křidélky

Zábavný italský skútr, který je oblíbený pro svůj jedinečný design a nikomu nevadí, že je nepraktický a nemá žádné úložné prostory. Nejinak tomu je i u jejich novinky Dragster 500GP, která je kombinací městského skútru s DNA závodního speciálu MotoGP. Jak jinak jej nazvat, když je tento skútr vybaven aerodynamickými křidélky.

Yamaha YZF-R125 2023: se špičkovou výbavou

Ve zcela novém designu představila Yamaha svůj motocykl YZF-R125. Supersport se bezpochyby nechal inspirovat silnějším sourozencem R7, a tak jsou jeho tvary štíhlejší, agresivnější a víc sportovně laděné. Sportovní jízdě přidá i kvalitní elektronická výbava s vypínatelnou kontrolou trakce.

Black Movember u CFMOTO: na podporu onkologického centra

Poslední pátek v listopadu již po mnoho let patří k tradičnímu „Black Friday“, kdy se obchodníci snaží nalákat zákazníky na nízké ceny. S podobnou myšlenkou přišlo i CFMOTO, všechny motocykly a čtyři čtyřkolky nabízí se slevami až 15 000 Kč a k tomu přidává i 5 let záruky a to až do konce roku.

Indian FTR 1200 S: přestavba Bonmotard

Společnost Bonmoto letos slaví 22. výročí svého založení a při této příležitosti si nechala u Indian Praha přestavět model FTR 1200 S na závodní speciál Bonmotard. Výsledkem je ještě sportovnější verze FTR než sériová. Jedná se o vůbec první přestavbu tohoto modelu ve střední a východní Evropě.

Suzuki V-Strom 800DE: cestovní enduro

Více než dvě desetiletí je srdcem motocyklů značky Suzuki véčkový motor. Překvapením pro všechny bylo, když japonský výrobce přišel s novým řadovým dvouválcem, který bude pohánět hned dva jejich zcela nové modely. Nekapotované GSX-8S a cestovní enduro V-Strom 800DE.

CFMOTO 450SR: s aerodynamickými křidélky

Sportovní novinka byla představena vloni jako koncept sportovního motocyklu SR-C21. Štíhlé tvary jsou vkusně doplněny o aerodynamická křidélka a ty jsou v kombinaci s dvouválcovým řadovým motorem zárukou svižné a zábavné jízdy.

Test Aprilia SR GT 125 a SR GT Sport 200: dvojitá zábava do města

Vzali jsme si na test dva identické skútry od italské Aprilie. Mají stejný sportovní design, jsou stejně pohodlné, stejně praktické a liší se jen v barvě. Nebo ne? Učitě ne! V každém z nich tluče jiné srdce a jeden z nich můžete dokonce řídit, pokud máte pouze řidičský průkaz na automobil, tedy skupinu „B“.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama