Peugeot PM-01 125 a 300: návrat mezi silniční motocykly

Francouzská značka se vrací mezi silniční motocykly. Představila model PM-01 ve svěžím designu, s ostrými liniemi a typickými svalnatými tvary. Nezaměnitelný vzhled mu dodává i trojice LED tesáků na přední masce. Na výběr budete mít mezi dvěma kubaturami, 125 a 300 ccm.

Benelli BKX 250 S: hravá městská zábava

Novinka Benelli BKX 250 S je všestranný motocykl, ideální pro jízdu po městě, kde oceníte jeho lehkost a obratnost. Však také písmeno S v jeho názvu znamená Street. Poháněný je jednoválcovým motorem o výkonu 25,8 koní a maximálním točivým momentem 21 Nm.

Adidas ZX22 Kawasaki: tenisky Ninja

Adidas a Kawasaki se opět spojily s dalším přírůstkem do jejich kolekce obuvi ZX, která přináší sílu japonského sportovního modelu do světa slavné řady tenisek Adidas. Futuristické boty mají výraznou metalickou barvu akcentovanou černou a s limetkově zelenými detaily.

Yamaha XSR700 Legacy: se zlatými koly

Model XSR700 Legacy zaujme zejména díky svým štíhlým proporcím, ale také jeho nadčasovým vzhledem, který je inspirovaný klasickými modely ze šedesátých let. Pro letošní sezónu si jej můžete pořídit s desetipaprskovými litými koly ve zlaté barvě.

Airoh: koncept helmy s integrovaným airbagem

Vůbec jako první na světě, představila italská firma Airoh, svůj koncept helmy s integrovaných airbagem. Ten je aktivován automaticky, je elektronicky řízený šestiosým akcelerometrem, který dle přednastavených algoritmů vyhodnotí aktuální přetížení a v případě nehody airbag sám spustí.

Harley-Davidson 2023: Breakout, Nightster Special a Fat Boy Anniversary

Americká značka Harley-Davidson se připravuje na letošní oslavy 120. výročí od jejího založení a v rámci těchto oslav si pro své zákazníky připravila limitované edice výročních modelů a také čtyři nové stroje.

Bimota Tesi H2 Tera: koncept cestovního modelu

Podle informací od italské Bimoty, bychom se mohli už v příštím roce dočkat unikátního motocyklu Tesi H2 Tera poháněného přeplňovaným litrovým motorem s výkonem 200 koní. Budoucí majitelé nepřijdou ani o typický znak modelu Tesi, přední kyvné rameno na předním kole.

Test BMW K 1600 GT: s velkým srdcem

Pokud sníte o novém motocyklu s opravdu velkým a silným motorem, u BMW máte stále šanci si takový stroj koupit, a to se šťavnatým kapalinou chlazeným řadovým šestiválcem. Tahle supercestovní motorka vás ohromí nejen díky tomuto motoru, ale také špičkovou moderní výbavou a jedinečným komfortem na jeho palubě.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama