Reklama

Test Honda NX500: obratné cestovní enduro

Už po prvních kilometrech jsem věděla, že to bude pár prima dní prožitých s malým cestovním endurkem NX500. Lehký a obratný motocykl se hodí nejen na každodenní dojíždění za prací, ale také na zábavné svezení s přáteli. Díky výkonu 35 kW si jej mohou pořídit i čerstvě plnoletí majitelé řidičského oprávnění skupiny A2.

Ducati Scrambler CR24 a RR24: odvážné koncepty

Ducati představila na výstavě Bike Shed MotoShow v Londýně dva koncepty, které vzniky v jejich designovém centru Centro Stile Ducati v Bologni. Koncept CR24I představuje nový pohled na motocykly ve stylu Café Racer, to RR24I je odkazem na postapokalyptické hollywoodské filmy.

BMW Motorrad Roadshow 2024: otestujte si novinky sami

Již zítra odstartuje v Liberci roadshow s testovacími motocykly značky BMW Motorrad, která procestuje napříč všemi dealerstvími po České republice. K vyzkoušení bude 20 modelů, včetně novinek R 1300 GS, F 900 GS, BMW R 12, BMW R 12 nineT a BMW CE 02.

Test CFMOTO 450 CL-C: malý bobber

Malý svou stavbou, ale s velkou chutí jezdit, to je stylový cruiser 450CL-C poháněný dvouválcovým motorem. Bezpochyby osloví dívky a začínající jezdce, ale také zkušené motorkáře, kteří hledají stroj, se kterým se v poklidu projedou kolem komína, nebo si zajedou na kávu do města. Pořídit si jej můžete s řidičským oprávněním skupiny A2.

Mitas Enduro Trail-XT: ve verzích Standard a Dakar

Nová zadní pneumatika Enduro Trail-XT rozšíří řady adventure pneumatik v nabídce firmy Mitas. Je určena zejména pro jezdce, kteří tráví maximum času mimo asfaltové silnice. Je totiž navržena jako 70 % off-road a 30 % silnic a k dispozici je ve dvou různých verzích, Standard a Dakar.

Honda Fest 2024: registrace na 15. ročník spuštěny

Majitelé motocyklů značky Honda, zbystřete svoji pozornost. Již je spuštěna registrace na jubilejní 15. ročník akce Honda Fest. Letos se bude konat v Krkonoších a to ve dnech 28. srpna -1. září 2024. Zázemí poskytne čtyřhvězdičkový wellness hotel Orea Resort Sklář v Harrachově. Počet účastníků je omezen, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve.

Suou Touring: osmiválec z Číny

Japonská Honda Gold Wing poháněná plochým šestiválcem o zdvihovém objemu 1,8 litru má nově konkurenci z Číny, a to v podobě luxusního cestovního stroje Suou Touring s plochým dvoulitrovým osmiválcem.

Test Honda CBR650R 2024 E-Clutch: supersport s automatickou spojkou

Kdo by odolal vyzkoušet dvě novinky v jednom? Bavíme se o nové generaci sportovního motocyklu CBR650R, které je vybaveno zcela novou spojkou E-Clutch. Tedy po pravdě, před testem jsem si nedokázala představit supersport s automatickou spojkou, po testu si nedokážu představit supersport bez ní. Tohle bylo úplně jiné svezení, mnohem lepší.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama