Reklama

Honda Dax: příběh malého "jezevčíka"

Sedmdesátá léta minulého století zažívala v jedné stopě „boom“ městských mini motocyklů. Byly zábavné, lehké, snadno dostupné a oblibu si získali napříč všemi generacemi jezdců. Jedním z nich byl bezesporu japonský „jezevčík“ Dax. Svoji přezdívku získal díky svému vzhledu s protáhlým rámem ve tvaru písmene „T“ a malým dvanáctipalcovým kolům připomínajícím tělo jezevčíka.

Indian FTR 1200 Roland Sands Design: Super Hooligan

Limitovaná edice modelu FTR s názvem Super Hooligan vznikla ve spolupráci Indian Motorcycle s customerskou firmou Roland Sands Design. Má oslavovat rebelský životní styl pouličních motocyklových závodů typu „run-what-ya-brung“ a ducha nebojácné svobody, který lze nalézt jedině v tomto specifickém oboru motocyklového závodění.

Moto Guzzi V7 Stone Ten: oslava desátého výročí

Model V7 patří mezi nejprodávanější modely italské značky Moto Guzzi. Speciální edice roadsteru V7 Stone vznikla na oslavu desátého výročí založení oficiální komunity vlastníků a fanoušků motocyklů Moto Guzzi s názvem „The Clan“.

Motosalon 2024 Brno: vstupné, program a informace

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení bude opět hostit brněnské výstaviště od 29.2. do 3.3. 2024. Přinášíme vám veškeré potřebné informace, aby pro vás byla jeho návštěva co nejsnadnější, bez komplikací a vy jste si tak mohli užít veletrh na plný plyn.

CFMOTO 450CL-X Spirit: městský scrambler

Zajímavá přestavba vznikla ve společnosti Custom Works, kterou CFMOTO zřídilo právě pro účely přestaveb. Malý scrambler 450CL-X Spirit vybavili pneumatikami s hrubým vzorkem, tvarovaným sedlem s dvojicí koncovek výfuku lemující jeho spodní kraj a s minimalistickým blatníčkem vzadu.

Voge Brivido 525RR: první sportovní motocykl

Voge představilo svůj první sportovní motocykl ve střední kubatuře. Model Brivido 525RR má moderní, sportovně laděný design a je poháněný dvouválcovým řadovým motorem o zdvihovém objemu 494 ccm a výkonu 47,7 koní, což v praxi znamená, že jej mohou řídit i majitelé řidičského oprávnění skupiny A2.

Test Moto Guzzi V100 Mandello: dárek k narozeninám

Značka Moto Guzzi oslavila v roce 2021 sté narozeniny a k této události si nadělila dvouválcový dárek v podobě cestovního motocyklu V100 Mandello, který je vybaven adaptivní aerodynamikou, má semiaktivní podvozek, náklonové ABS a obousměrné rychlořazení. Syrově vyhlížející motocykl mě uchvátil nejen jeho designem, ale také jeho jízdními vlastnostmi.

Motocykl roku 2024: hlasujte a vyhrajte 100 tisíc korun

Motocyklová sekce Svazu dovozců automobilů vyhlásila anketu o Motocykl roku 2024, do které bylo nominováno rekordních 49 motocyklů v šesti kategoriích. Každý, kdo bude hlasovat, může získat hlavní cenu 100 tisíc korun na nákup nového motocyklu. Vyhlášení proběhne v sobotu 2. 3. 2024 na výstavě Motosalon v Brně, kde si budete moci soutěžní stroje prohlédnout na vlastní oči.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama