Reklama

Ducati Tour 2024: otestujte italské novinky

Od konce dubna až do začátku června, vždy v sobotu, budete mít jedinečnou možnost v rámci testovacích dnů Ducati vyzkoušet několik testovacích motocyklů od Scramblera až po Panigale V4.

Sezóna u Ducati startuje 13. dubna, kdy proběhne DUCATI SEASON OPENING, tedy zahájení sezóny na vybraných dealerstvích Ducati. Seznámení s novými modely proběhne na těchto místech:
Praha (Ducati Prague)
Ostrava (AMG moto)
Děčín (Profi-moto).

Uvidíte zde mimo jiné novinky Hypermotard 698 Mono a DesertX Rally. Součástí je i společná vyjížďka. Na všech dealerstvích je zároveň tento den neoficiálním zahájením sezóny individuálních testovacích jízd.

V sobotu 5. května se opět připojujeme k celosvětové události Ducati – We Ride as One - den pro symbolickou společnou jízdu. Vyrazte s námi!

1 Ducati Diavel V4 test (10)1 Ducati Diavel V4 test (5)1 Ducati Diavel V4 test (4)

Od konce dubna do začátku června vždy v sobotu bude probíhat již 15. ročník DUCATI TOUR 2024. Na každé zastávce bude minimálně 10 testovacích motocyklů od Scramblera po Panigale V4. Seznamte se s motocykly značky DUCATI! Poznejte tyto stroje v reálných podmínkách českého silničního provozu! I když třeba vůbec nezvažujete nákup nového motocyklu, neseďte doma a přijďte si vyzkoušet Ducati. Jednotlivé testovací dny pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s autorizovanými dealery.

DUCATI TOUR 2024:

sobota 27. dubna Herink u Prahy – pořádá Ducati Prague
sobota 4. května České Budějovice – pořádá G4R s.r.o.
sobota 4. května Brno - pořádá D Moto Brno
sobota 11. května Autodrom Sosnová – pořádá Ducati Prague
sobota 18. května Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o.
sobota 25. května Hradec Králové – pořádá GLOBALMOTO
sobota 1. června Ostrava – pořádá AMG moto s.r.o.
sobota 8. června Slušovice – pořádá M.C.F. s.r.o.

Během DUCATI TOUR 2024 můžete vyzkoušet kompletní nabídku značky Ducati. Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu.

1 Ducati Streetfighter V4 S test (36)1 Ducati Streetfighter V4 S test (3)1 Ducati Streetfighter V4 S test (10)

Dva dny na malých okruzích budou vyhrazeny speciálně pro Hypermotard 698 Mono – pojďte se seznámit s novým jednoválcem od Ducati a to v sobotu 11. května na Autodromu Sosnová u České Lípy (koná se souběžně s Ducati Tour) a v úterý 28. května STEEL RING Třinec. Sledujte web a sociální sítě pro rezervaci bezplatné testovací jízdy na okruhu.

Značka Ducati se dále objeví na těchto akcích:
18. - 19.5. MOTO TEST CAMP – Soběslav
27. – 28.5. LEGENDY – motoristická slavnost – Praha, výstaviště Holešovice

Na všechny akce bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Sledujte web a FB, přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím se zde vždy včas objeví.

3 Ducati 959 Panigale test393 Ducati 959 Panigale test403 Ducati 959 Panigale test34

Letos se nebude konat okruhový DUCATI DEN. Důvodem je nedostupnost volného termínu pronájmu ze strany Automotodromu v Mostě.

Nevyhovují Vám termíny nebo nemáte rádi organizované akce? Přijďte si motocykl vyzkoušet individuálně! Ducati Prague nabízí v průběhu celé sezóny individuální testovací jízdy. Probíhají od 1.4. do 31.10. podle podmínek uvedených zde. Rezervujte si svoji jízdu už teď na ducati@ducati-czech.cz nebo na telefonu +420 284 821 148. Více informací najdete na stránkách www.ducati-czech.cz. MOTO ITALIA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu termínu, místa konání nebo prezentovaných modelů.

Zdroj: TZ MOTO ITALIA s.r.o.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama