Reklama

MOTO TEST CAMP 2023: 20.-21. května v Soběslavi

Již popáté se mohou všichni motorkáři těšit na MOTO TEST CAMP, největší a jedinečnou testovací akci motocyklů v České republice. Letošní ročník se koná v areálu Automoto klub Soběslav v Jižních Čechách. Registrovaní návštěvníci si mohou ve dnech 20.–21. května na jednom místě vyzkoušet a porovnat jízdní vlastnosti více než stovky motocyklů velké většiny světových značek.

K tradičním firmám jako jsou Aprilia, CFMOTO, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Moto Guzzi, Piaggio, Royal Enfield, Triumph, Vespa či Yamaha se letos poprvé připojí i značka Suzuki. Rostoucí zájem jak ze strany účastníků, tak ze strany zástupců jednotlivých značek potvrzuje, že koncept akce byl zvolený naprosto v souladu s potřebami obou skupin.

1 Mototestcamp 2021 (1)1 Mototestcamp 2021 (2)1 Mototestcamp 2021 (3)

Zákazník má perfektní příležitost srovnat parametry různých značek během krátké doby a vybrat si motocykl odpovídající jeho představám. Pro dodavatele je to ideální forma prodejní akce. Svým zákazníkům, stávajícím i potenciálním, představí veškeré výhody, které stroj nabízí, a to přímo v reálných podmínkách. V současnosti je MOTO TEST CAMP jediná akce svého druhu. Takřka nikde jinde v Česku nenajdete všechny značky motocyklového světa na jednom místě, navíc k dispozici pro testování.

Důležité informace k účasti na Moto Test Campu

Kdy: 20.-21.5.2023
Kde: Automoto klub Soběslav
Cena: 3500 Kč(poplatek zahrnuje zapůjčení tří strojů dle vlastních preferencí pro cca 45minutové jízdy, poukaz na jídlo, malý dárek a voucher na slevu až 10 000 Kč dle podmínek jednotlivých značek). Komu se bude zdát, že tři jízdy jsou málo, může si na místě registrovat další jízdy dle obsazenosti jednotlivých motorek a aktuálních podmínek.
Registrace: na tomto odkazu

PODMÍNKY ÚČASTI
- platný občanský průkaz
- řidičský průkaz sk. A bez omezení kW
- odpovídající oblečení, vlastní helma a rukavice
- uhrazený registrační poplatek 3.500 Kč
- složená kauce 20.000 Kč (není nutná hotovost, lze blokovat na platební kartě)

Pokud jste fanoušek, ale nemáte zájem o testovací jízdy, můžete se samozřejmě akce zúčastnit i tak. Za symbolickou cenu na vás čeká spousta zážitků. Můžete si stroje prohlédnout naživo, zjistit spoustu zajímavých informací přímo od zástupců jednotlivých značek, nakoupit a občerstvit se. To vše v příjemné společnosti takzvaně mezi svými. Sobotní den bude tradičně zakončený afterparty s živou hudbou brněnské skupiny Hamrla Boys.

Kompletní informace včetně seznamu testovacích motocyklů najdete na webových stránkách. Aktuální informace najdete také na facebooku nebo instagramu.

Co letošní MTC nabídne za motocykly?

Tento rok se opět můžete těšit na velký výběr testovacích motorek včetně doplňků od jednotlivých značek.

YAMAHA představí kompletní paletu silničních motocyklů včetně vlajkových lodí jednotlivých segmentů, jako jsou MT09SP a MT10SP, cestovní evergreen Tracer 9GT a stylová sportovkyně XSR900. Chybět nebudou ani dnes tolik oblíbené motocykly adventure – Ténéré 700 a Ténéré 700 Rally.

HONDA bude mít k dispozici pro testování všechny své letošní žhavé novinky – CB750 Hornet a XL750 Transalp.

Za CFMOTO se zúčastní jeden z nejrychleji rostoucích motocyklových prodejců této značky, rodinná firma JF AutoCentrum Písek, která kromě kompletního portfolia včetně nového modelu 450SR určeného k testování představí i speciál 300SR přestavěný na okruh.

BRIXTON kromě velmi oblíbeného scramblera Crossfire 500 XC nabídne i dvě novinky, a to klasický naháč Cromwell 1200 a Crossfire 125 LC.

Moto Guzzi se svým modelem V100 Mandello zahajuje zcela novou kapitolu, ve které se vydává vstříc inovativním technologiím. Novinka disponuje zcela ojedinělým systémem adaptivní aerodynamiky a vysokým výkonem, který zajišťuje nový motor o obsahu 1 042 ccm. Ten je zároveň prvním kapalinou chlazeným motorem v celé historii Moto Guzzi.

1 Mototestcamp 2021 (7)1 Mototestcamp 2021 (9)1 Mototestcamp 2021 (10)

TRIUMPH představí a poskytne k testování model Rocket 3 s nejvyšší hodnotou točivého momentu na světě a s motorem o obsahu 2 500 ccm.

MV AGUSTA nabídne k vyzkoušení model Brutale 1000 RR – super naked s opravdu brutálním výkonem 208 koní.

SUPER SOCO ke svým modelům z loňského MTC přidává TC Street Hunter v jedinečném retro designu.

ROYAL ENFIELD přiveze do Soběslavi osm testovacích strojů včetně novinek HNTR 350 a Super Meteor 650.

DUCATI představí průřez aktuální modelovou řadou: od nového Scramblera 2. generace přes Multistradu V4 S, bestseller roku 2022, a zatím málo známý DesertX s off-roadovými ambicemi až po sportovní Streetfighter V2.

INDIAN letos kromě jiného přiveze dvě velmi atraktivní novinky, a to čtvrtou verzi svalnatého street trackeru FTR SPORT a prémiový cruiser Sport Chief, který posouvá kategorii výkonných amerických V-Twinů na další úroveň.

Společnost Nevimagroup nabídne hned několik značek motocyklů. Od značky Benelli se můžete těšit na bestseller TRK 502 a 502X, oblíbený retro motocykl Imperiale 400, vynikající Leoncino 800 a Leoncino 800 Trail.

Značku Keeway prezentuje novinka cruiser V302 C s dvouválcem do V.

MBP představí velmi dobře vybaveného naháče M 502N.

Již podruhé se Nevimagroup zúčastní také se značkou SWM, konkrétně se scramblerem SIX 500 a supermotardem SM 500 RL.

Zero Motorcycles nemá ve světě jednostopé elektromobility konkurenci. Jízdními vlastnostmi a výkonem je naopak velice silným konkurentem nejšpičkovějších značek na trhu. 111 koní a 225 Nm zažijete jen stěží na jakémkoliv jiném stroji. Z nabídky devíti modelů budou na vyzkoušení tři: městský hravý motard FXE, silniční raketa SR/F a nejnovější model DSR/X, který představuje tu nejpokročilejší technologii v celém odvětví.

Kymco přiveze obě své vlajkové lodě - CV3 a AK550i Premium.

U společnosti VOGE se registrovaní návštěvníci budou moci poprvé svézt na enduru 300Rally.

1 Mototestcamp 2021 (4)1 Mototestcamp 2021 (5)1 Mototestcamp 2021 (6)

Stejně jako loni bude na místě testovací centrum přileb HJC od společnosti Bonmoto, která přilby zapůjčí taktéž pro testovací jízdy.

Bikers Crown přiveze trailer s airbagovými vestami Tech-Air a své služby letos představí i MOTOBOX, profesionální přepravce motocyklů mimo jiné také do Španělska či Portugalska.

Prohlédnout, vyzkoušet či zakoupit si budete moci i kvalitní moto oblečení od české značky MBW nebo moto doplňky a příslušenství od Wunderlich či Peak design.

U stánku Automotodromu Brno si pak budete moci se výraznou slevou pořídit Motoškolu START.

A to není zdaleka vše. Pokud si registrovaný účastník konkrétní motocykl zamiluje natolik, že si jej budete chtít koupit, může získat exkluzivní slevu nebo jiné bonusy dle aktuálních akcí jednotlivých značek.

Registrovat se na jednotlivé testy můžete na tomto odkazu.

Zdroj: TZ Moto Test CampLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama