Reklama

MOTOTESTCAMP Soběslav: 7.-8.5.2022

Letošní, již čtvrtý ročník úspěšné akce s názvem Moto Test Camp, se opět uskuteční v Soběslavi na jihu Čech, a to v prvním květnovém víkendu 7.-8. 5. 2022. Na jednom místě bude možno shlédnout a otestovat téměř 90 motocyklů od 22 světových značek.

A letos to bude opravdu jízda! Po třech úspěšných ročnících si na letošním Moto Test Campu budou moci jezdci i návštěvníci prohlédnout a otestovat desítky motocyklů od 22 značek. Kromě tradičních účastníků jako je Aprilia, CFMOTO, Ducati, Honda, Indian, Jawa, Kawasaki, Moto Guzzi, Piaggio, Royal Enfield, SuperSOCO, Vespa či Yamaha se na MTC po čase vrací Triumph a nově se představí například Benelli, Brixton, Moto Morini, SWM či elektromotocykly ZERO. Registrovaní zájemci si tak při testovacích jízdách budou moci bezprostředně za sebou porovnat konkurenty různých značek a vybrat si tak motorku, co jim nejlépe sedí.

1 Mototestcamp 2021 (1)1 Mototestcamp 2021 (6)1 Mototestcamp 2021 (5)

K vyzkoušení bude připravena řada žhavých novinek, které nebylo dosud možné nikde vidět, natož vyzkoušet! Proto neváhejte a registrujte se co nejdříve.

Značka Aprilia na Moto Test Campu představí svoji cestovní novinku, model Tuareg 660. Pokud máte radši italskou klasiku, můžete otestovat také Moto Guzzi V7 s novým a agilním motorem o objemu 850 ccm.

Značka Honda přiveze absolutní novinku a hit tohoto roku, cestovní motocykl Honda NT1100. Bude k dispozici dokonce ve dvou verzích – s manuální převodovkou s oboustranným quickshifterem a také s automatickou dvouspojkovou převodovkou DCT s možností plně automatického režimu řazení nebo sekvenčního řazení. Fanoušci značky Yamaha se na Moto Test Campu mohou těšit na zcela nový supersport R7 v aktuální limitované edici World GP 60th Anniversary Edition nebo krále řady Hyper Naked MT-10 v modelové řadě roku 2022.

Jedním z největších taháků akce bude i novinka roku 2022 Ducati Streetfighter V2. Nesmíme také zapomenut na Triumph, který zde představí nový Tiger Sport 660 a především svou novinku Tiger 1200. CFMOTO pak přiveze jednu z nejočekávanějších motorek vůbec - CFMOTO 800MT v obou verzích SPORT i TOURING, ale i další dvě parádní mašiny - CFMOTO 700CL-X Heritage a CFMOTO 700CL-X Sport.

Kawasaki představí kromě nového Versyse 650 i další letošní horkou novinku - nejvyspělejší sport tourer současnosti, technologiemi nabitou, kompresorem přeplňovanou Ninju H2 SX, která dostane i ty nejnáročnější motorkáře. Značka amerických motocyklů Indian připravuje prezentaci rychlých a sportovních strojů. Návštěvníci tak budou mít možnost srovnání, jak se k tématu „sportovní motocykl“ staví americká konstruktérská škola. Jde o Indian FTR 1200 S – velmi ultimativní „muscle bike“ až „fun bike“ poháněný kapalinou chlazeným vidlicovým dvouválcem, jehož prazákladem jsou čistě závodní stroje FTR 750 zkonstruované pro flat track – velmi rychlou americkou plochou dráhu. Tato novinka mile překvapí obutím na 17“ sportovních kolech. Pokud chcete sáhnout po sportovním motocyklu, se kterým se nemusíte bát i jízdy v terénu a nezpevněných cestách, pak vyzkoušejte Indian FTR 1200 S Rally. Chybět také nebude Indian Scout Rogue, letošní supernovinka značky.

1 Mototestcamp 2021 (2)1 Mototestcamp 2021 (3)1 Mototestcamp 2021 (8)

Vintage Garage přiveze nejen pět testovacích motorek tradiční britské značky Royal Enfield, ale i unikátní retro sajdkáru CHANGJIANG Pekin Express Green a cruiser připomínající elektrokola značky SUPER73. Poprvé bude možné vyzkoušet špičkové elektromotocykly americké značky ZERO, jejichž výkon je srovnatelný i s těmi nejsilnějšími stroji Ducati, Indian či Aprilia. K vidění a vyzkoušení budou také elektroskútry Horwin či elektromotorky SuperSOCO.

Zoufat nemusí ani ti, co nechtějí testovat. Můžou se za symbolickou cenu přijít pokochat motocykly, nakoupit příslušenství a doplňky a samozřejmě se u toho občerstvit. Sobotní večer pak můžou zakončit na již tradiční afterparty s živou kapelou.

1 Mototestcamp 2021 (4)1 Mototestcamp 2021 (9)1 Mototestcamp 2021 (7)

Na místě bude též testovací centrum přileb HJC od Bonmoto, kde budou k zapůjčení přilby i pro testovací jízdy. Stánek zde bude mít jako obvykle i výrobce motooblečení Psí Hubík nebo dodavatel oblečení a doplňků K2moto, který bude prezentovat novou švýcarskou značku iXS. Na místě bude možné vyzkoušet i zcela unikátní oficiální simulátor MotoGP a zažít tak opravdu adrenalinový zážitek jízdy po okruzích GP s možností náklonu až o 50°.

MTC se koná 7.-8.5.2022 v prostorách Autoklubu v Soběslavi a registrovat na něj se můžete na stránkách www.mototestcamp.cz.

Cena je 3300 Kč, ta zahrnuje tři jízdy na vámi zvolených strojích.

Více informací naleznete na tomto odkazu.

Zdroj: TZ MototestcampLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama