Reklama

Indian Scout Rogue: agresivní styl cruiseru

Indian představil vůbec nejagresivnější verzi svého modelu Indian Scout. Scout Rogue je díky svému stylu a prvkům zaměřeným na výkon ztělesněným výrazem síly a ostrých loktů. Do výbavy dostal sportovní sedlo, temné blatníky, čtvrtkapotáž a také atraktivní řídítka mini ape-hanger.

Klasický model Indian Scout je stálicí v nabídce americké firmy Indian Motorcycle. V podobě modelu Scout Rogue je určen pro jezdce, kteří chtějí vyčnívat z davu, kombinuje v sobě jedinečný design s moderním stylem. Motocykl vzbuzuje důvěru díky nízkému sedlu a také nízko poleženému těžišti, čímž si získává body za jednodušší ovladatelnost pro všechny jezdce bez ohledu na jejich zkušenosti a úroveň dovedností.

1 Indian Scout Rogue (10)1 Indian Scout Rogue (11)1 Indian Scout Rogue (12)

Oproti základní verzi na něm naleznete mnoho nových prvků, včetně čtvrtkapotáže, řídítek mini ape-hanger, sportovního sedla, temných blatníků a ventilových vík a 19palcového předního kola, které dodává Scoutu Rogue drsný a ostrý jízdní projev. Osvědčená pohonná jednotka kapalinou chlazeného dvouválce s objemem 1133 ccm nabízí pořádnou porci výkonu 94 koní a točivého momentu v nízkých otáčkách pro svižnou akceleraci. V nabídce bude také ve specifikaci pro majitele řidičského oprávnění skupiny A2.

Pokud byste zatoužili pro ještě větší individualizaci, má Indian připraven širokou nabídku příslušenství, která vylepší nejen jízdní vlastnosti, ale i styl a komfort. Hladší a pohodlnější jízdy dosáhnete se zvýšeným zdvihem odpružení nastavitelných zadních tlumičů Piggyback. Pomocí otočných ovladačů lze snadno nastavit kompresi a odskok útlumu. Více informací o výkonu získáte díky přídavnému otáčkoměru s kontrolkou řazení, který se montuje vedle standardních přístrojů. LED kontrolka upozorňuje na doporučené otáčky k řazení.

Ať už jezdíte sólo nebo ve dvou, majitelé modelu Scout Rogue si mohou přizpůsobit ergonomii pomocí sedla Rider Comfort. Sedlo Syndicate 2-up a nízká opěrka Syndicate pak zvyšují pohodlí spolujezdce. Pokud se balíte na dlouhou cestu, může se hodit černá sedlová brašna. K dispozici je také držák na zavazadla Solo a černá vodotěsná brašna Solo Rack Bag.

Navíc je nyní v nabídce čtvrtkapotáž a sportovní jednomístné sedlo Scout Rogue, které lze použít také jako příslušenství k modelům Scout a Scout Bobber. To poskytuje pohodlí při dlouhé jízdě, protože zvednutý zadní okraj vytváří pohodlnou opěrku, která jezdce podrží na místě při prudké akceleraci. Vnitřní polstrování je kombinací komfortu a pevnosti a černý vinylový potah imituje kůži. Čtvrtkapotáž obepíná přední světlomet a vytváří klasický a zároveň sportovní vzhled.

1 Indian Scout Rogue (3)1 Indian Scout Rogue (7)1 Indian Scout Rogue (1)

Samozřejmostí je také speciální kolekce oblečení a vybavení, která ztělesňuje temný styl a byla navržena pro muže a ženy, kteří hledají jednoduché, čisté linie s tóny černé a šedé. Model Scout Rogue bude k dispozici v barevné variantě Sagebrush Smoke, Black Smoke Midnight a Stealth Gray.

1 Indian Scout Rogue (13)1 Indian Scout Rogue (14)1 Indian Scout Rogue (15)1 Indian Scout Rogue (16)1 Indian Scout Rogue (5)1 Indian Scout Rogue (8)1 Indian Scout Rogue (2)1 Indian Scout Rogue (4)1 Indian Scout Rogue (9)1 Indian Scout Rogue (6)

Zdroj: Indian MotorcycleLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama