Reklama

Honda Hornet koncept: ostré linie

Poté, co společnost Honda na podzim roku 2021 na milánském veletrhu EICMA oznámila, že se do její modelové řady vrátí slavné jméno Hornet, udělala radost velkému množství fanoušků tohoto streetfightera. Nyní zveřejnila nákresy, které přibližují další detaily designového konceptu.

Nákresy vznikly pod vedením výzkumného a vývojového centra společnosti Honda v Římě, které je i díky úzké spolupráci s výzkumným a vývojovým oddělením v Japonsku zodpovědné za vzhled mnoha dalších modelů značky Honda z poslední doby, jako jsou například CRF1100L Africa Twin, CB650R, či X-ADV.

1 Honda Hornet koncept1 (1)1 Honda Hornet koncept1 (3)

Designérem nové koncepce modelu Hornet je 28letý Giovanni Dovis, který naposledy navrhl výrazné linie enduro skútru ADV350. „Designovou filozofií značky Honda je vytvářet něco čistého a funkčního nekomplikovaným způsobem – modely, které jsou nejen půvabně jednoduché, ale zároveň i emočně atraktivní. Nákresy ukazují, že designový koncept modelu Hornet slibuje agilitu, dynamiku a nízkou hmotnost díky štíhlým proporcím, špičaté zádi a mimořádně ostrým liniím. Tím vzniká nový vzhled s kompaktními proporcemi, který se vyznačuje napětím a agresivitou od přídě až po záď, čímž zdůrazňuje skutečně sportovní zaměření tohoto modelu.“

1 Honda Hornet koncept1 (2)

Zákazníci, které tento model zajímá, se mohou registrovat na odkazu www.honda.cz/hornet.

Zdroj: Honda Motor EuropeLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama