Reklama

Honda Hornet koncept: návrat streetfighteru

Srdce nejednoho z nás zajásalo, když Honda oznámila, že se již brzy do jejich modelové řady navrátí oblíbený streetfighter Hornet. Svojí premiéru měl v roce 1998 a velmi rychle se stal oblíbeným modelem japonské značky nejen pro jeho vzhled, ale hlavně pro jeho jízdní vlastnosti.

Srdcem prvního modelu Hornet byl šestistovkový čtyřválcový motor, měl svoji náturu, ale jakmile jste ji pochopili, měli jste v rukou skvělého společníka na vašich jednostopých výletech. I náš test nám potvrdil, jak měl dobře naladěný podvozek, byl obratný a lehce se vedl. Hornet postupně nahradil v nabídce model CB650R, ale tak nějak to nebylo úplně ono, nemělo to ten správný streetfighterovský nádech.

Návštěvníci veletrhu EICMA si mohli prohlédnout první náznak koncepčního směru, kterým se reinkarnace názvu Hornet bude ubírat. Na stánku Honda byl vyhrazen speciální prostor, kde byl pomocí projekčního mapování včetně světel, zvuků a realistického 3D zobrazení k dispozici přehled předchozích generací modelu Hornet i ochutnávka toho, na co se můžeme těšit s další generací.

1 Honda Hornet koncept (1)1 Honda Hornet koncept (2)1 Honda Hornet koncept (4)1 Honda Hornet koncept (3)

Zdroj: Honda EuropeLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama