Reklama

Harley on Tour 2024: vyzkoušejte nové modely

Lákají vás cruisery nebo motocykly americké značky Harley-Davidson, ale nejste si jistí jestli jsou pro vás ty pravé? Máte jedinečnou možnost otestovat si nové modely v rámci celé České republiky, záleží jen na vás, které město je pro vás to nejbližší. Stačí se jen zaregistrovat a vybrat si model, který chcete otestovat.

Ducati Tour 2024: otestujte italské novinky

Od konce dubna až do začátku června, vždy v sobotu, budete mít jedinečnou možnost v rámci testovacích dnů Ducati vyzkoušet několik testovacích motocyklů od Scramblera až po Panigale V4.

Zlatá řídítka 2023: zvolte nejlepšího motocyklového závodníka

Až do pondělí 15. dubna 2024 můžete hlasovat o nejlepším motocyklovém závodníkovi roku 2023. Stejně jako minulé roky nechybí ani „divoká karta“, díky které může každý hlasující dodatečně nominovat i svého vlastního favorita."

Liberecké motojaro 27.4.: slavnostní otevření motocyklového centra v Liberci

K2 moto otevírá v Liberci největší motocentrum v kraji. Už v sobotu 27. dubna 2024 propukne slavnostní otevření, kde na vás čeká bohatý program po celý den, včetně testování motocyklů. Nenechte si tuto událost ujít, bude to stát za to!

KTM Duke: 30 let s Vévodou

Psal se rok 1994, když rakouská KTM poprvé představila jednoválec 620 Duke. Kdo by tenkrát čekal, že tohle supermoto s rebelskou duší odstartuje u KTM oblibu nekapotovaných motocyklů v tak velké míře? V modelové řadě Duke bylo až do dnešního dne představeno na 25 různých verzí zahrnující jednoválcové stroje pro mladé a začátečníky, kterým vyhovuje hravost Duka, až po ty super výkonné, které naopak potřebují pevnou a zkušenou ruku, pod jejímž vedením na okruhu snadno porazí i supersportovní motocykly.

Test Yamaha Niken GT: Všechno na Mars!

Stačí jeden jediný pohled na tříkolového Nikena a vy máte najednou pocit, jako byste se ocitli na jiné planetě a vedle vás stálo kosmické vozidlo. Vozidlo patřící do světa science fiction a ne na naše silnice. Jak se to vlastně řídí? Jak funguje dvojité zavěšení předních kol? Je to vůbec ještě motorka? Pro koho je určená?

Husqvarna Svartpilen 801: dvouválcový naháč

Husqvarna představila jejich největší dvouválcový model Svartpilen 801, který staví na základem živelného KTM 790 Duke.

CFMOTO 800NK GP: inspirováno závodními motocykly

Nekapotovaná sportovní novinka 800NK se představila v okruhové verzi GP. Do výbavy dostala komponenty, které používá tovární tým v kategorii Moto3. Na závodním okruhu tak využijete jak špičkové brzdy a podvozek, tak závodní slip-on výfuk, nižší řídítka, vyšší stupačky, ale také konfiguraci s jedním sedlem.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama