Reklama

Kove 800X Rally: s plně nastavitelným podvozkem

Cestovní enduro 800X Rally je novinkou čínské značky Kove se sídlem v Chongqingu. Poháněno bude dvouválcovým motorem o zdvihovém objemu 799 ccm. Ve standardní nabídce bude mít plně nastavitelný podvozek, bezdušové pneumatiky a s plnou palivovou nádrží váží jen 185 kilogramů.

Motosalon Brno 2024: fotoreportáž z výstaviště

Výstava Motosalon na brněnském výstavišti už je v plném proudu a až do neděle na vás čekají stovky motocyklů téměř všech značek, které se na českém trhu vyskytují. Budete mít co dělat, abyste to za jeden den zvládli všechno shlédnout. Ale rozhodně to stojí za to!

MBW Adventure Tech 2024: cestovní komplet

Na veletrhu Motosalon v Brně si už od zítřka budete moci prohlédnout novinku české firmy MBW, kterou si připravila pro letošní rok. Cestovní textilní komplet Adventure Tech tvoří třívrstvá bunda a kalhoty. Je připravena v dámské i pánské variantě, která spolu dokonale ladí.

Italjet Dragster 300: ve svižném tempu

Rodina sportovních skútrů Italjet Dragster se rozrostla o silnější verzi 300, která doplnila dva sourozence s kubaturou 125 a 200 ccm. Poháněná bude jadrným, kapalinou chlazeným jednoválcem o zdvihovém objemu 278 ccm s výkonem 24 koní.

Honda Dax: příběh malého "jezevčíka"

Sedmdesátá léta minulého století zažívala v jedné stopě „boom“ městských mini motocyklů. Byly zábavné, lehké, snadno dostupné a oblibu si získali napříč všemi generacemi jezdců. Jedním z nich byl bezesporu japonský „jezevčík“ Dax. Svoji přezdívku získal díky svému vzhledu s protáhlým rámem ve tvaru písmene „T“ a malým dvanáctipalcovým kolům připomínajícím tělo jezevčíka.

Indian FTR 1200 Roland Sands Design: Super Hooligan

Limitovaná edice modelu FTR s názvem Super Hooligan vznikla ve spolupráci Indian Motorcycle s customerskou firmou Roland Sands Design. Má oslavovat rebelský životní styl pouličních motocyklových závodů typu „run-what-ya-brung“ a ducha nebojácné svobody, který lze nalézt jedině v tomto specifickém oboru motocyklového závodění.

Moto Guzzi V7 Stone Ten: oslava desátého výročí

Model V7 patří mezi nejprodávanější modely italské značky Moto Guzzi. Speciální edice roadsteru V7 Stone vznikla na oslavu desátého výročí založení oficiální komunity vlastníků a fanoušků motocyklů Moto Guzzi s názvem „The Clan“.

Test Moto Guzzi V100 Mandello: dárek k narozeninám

Značka Moto Guzzi oslavila v roce 2021 sté narozeniny a k této události si nadělila dvouválcový dárek v podobě cestovního motocyklu V100 Mandello, který je vybaven adaptivní aerodynamikou, má semiaktivní podvozek, náklonové ABS a obousměrné rychlořazení. Syrově vyhlížející motocykl mě uchvátil nejen jeho designem, ale také jeho jízdními vlastnostmi.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama