Reklama

Moto Guzzi Audace Carbon 2017: silák a rebel

Speciální edice Moto Guzzi Audace s názven Carbon byla dnes představena na výstavě Intermot v Kolíně nad Rýnem. Výrobce o ní tvrdí, že je to ještě větší rebel, než jeho předchůdce.

Po technické stránce se oproti původnímu modelu Moto Guzzi Audace nijak zásadně neliší, stále je poháněna 96 koňovým dvouválcovým motorem o zdvihovém objemu 1380 ccm a s úhly válců 90°. Motor samozřejmě splňuje Emisní normu Euro4 a to díky upravenému vzduchovému systému a novému katalyzátoru. K brzdění stále slouží brzdy Brembo a k tlumení jsou použity klasické vidle vpředu s dvojicí tlumičů vzadu.

Odlišnosti tak budeme hledat hlavně v jeho vzhledu a celkové ergonomii motocyklu. Jak už název napovídá, mnoho doplňků je vyrobeno z karbonu, ať už je to přední blatník nebo boky palivové nádrže. Rozhodně není možné přehlédnout červené žebrování na válcích.

Moto Guzzi Audace Carbon

Změnou prošla i řídítka. Na jejich koncích jsou snížena a natočená směrem k jezdci, to vše kvůli pohodlnějšímu vedení motocyklu. Do výbavy Audace Carbon nově obdržel tempomat a elektronický plyn. Za příplatek vám Moto Guzzi nabízí pořízení multimediální platformy, takže si budete moci k displeji připojit váš „chytrý“ telefon.

Intermot 2016: Podívejte se také na novou Aprilia RSV4 RR a RF, BMW R nineT Racer a Pure, Vespu GTS 125/150 a Aprilia RS125Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama