Reklama

Vespa GTS 125/150 2017: s novým iGet motorem

Vespa představila novou řadu skútrů GTS, které jsou poháněny ultramoderním kapalinou chlazeným motorem iGet.

Motor, který s přehledem plní emisní normu Euro4 v sobě ukrývá řadu inovovaných a nových prvků, které snižují tření a zajišťují lepší spalování a je vybaven funkcí Start &Stop. Byl přepracovaný spalovací prostor, kliková hřídel a skříň a byl přidán bezpřevodový startér, který je umístěn přímo na klikové hřídeli. Do bloku motoru byl vestavěný chladič. Tento motor byl letos představen ve skútru Piaggio Medley 125/150.

Vespa GTS s motorem o obsahu 125 ccm má výkon 12 koní, silnější sestra s agregátem 150 ccm produkuje o tři koně víc. Výrobce udává, že hodnoty výkonu byly nastaveny podle potřeb jezdců pohybujících se v městském provozu. Měly by vám tak bohatě postačovat na proplétání se úzkými uličkami a mezi auty v kolonách.

Vespa GTS 125 150

Obě verze mají nové průhledné krytky na předních i zadních směrovkách. Kolem zadního světla je chromový rámeček. Nový kabát dostalo i sedlo, pod které se již dostanete pomocí dálkového ovládání.

Intermot 2016: Podívejte se také na novou Aprilia RSV4 RR a RF, BMW R nineT Racer a Pure, Moto Guzzi Audace Carbon a Aprilia RS125.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama