Reklama

Indian FTR 2024: v nových barvách

Značka Indian Motorcycle přidává pro rok 2024 čtyři nové barvy u nekapotovaného modelu FTR. Tenhle model je u zákazníků značky Indian tak nějak stále ve stínu velkých cruiserů, ale kdo se na něm jednou svezl, má neodvratnou touhu usednout znovu do jeho sedla. Je zábavný, živelný a má v sobě velkou rebelskou duši.

Jsou motocykly, které se vám zaryjí pod kůži už od prvního okamžiku a Indian FTR je jednoznačně jedním z nich, ostatně to si můžete přečíst v tomto testu. Po limitovaných edicích FTR R Carbon a FTR Roland Sands Design Super Hooligan nyní k prodejcům míří další barevné odstíny.

Indian FTR, který je poháněn kapalinou chlazeným vidlicovým dvouválcem o výkonu 92 kW s točivým momentem 120 Nm se objeví na prodejnách v nové, jasně červené barvě Indy s výrazným logem FTR a bílými akcenty na černém rámu a kolech.

1 Indian FTR 2024 Indy (2)1 Indian FTR 2024 Indy (3)1 Indian FTR 2024 Indy (1)

Nezaměnitelná svalnatá silueta modelu FTR Sport dostává další dvě nová barevná provedení. Kombinaci Granite Grey Blue tvoří decentní kapotáž a rám v barvě Granite Grey v kontrastu s modrým logem FTR, modrými koly a pružinami. Druhé nové barevné provedení jménem Storm Grey Black okamžitě upoutá pozornost svými výraznými červenými koly, rámem a kapotáží v odstínu Storm Grey a kontrastním logem a akcenty.

1 Indian FTR Sport 2024 (1)1 Indian FTR Sport 2024 (3)1 Indian FTR Sport 2024 (2)

Nabídku pak doplňuje model FTR R Carbon s novou kapotáží z karbonových vláken a výrazným logem FTR, které se u tohoto modelu objevuje poprvé. Červené akcenty, rám a kola přitahují pozornost, zatímco zlaté odpružení Öhlins a žluté pružiny zvýrazňují prémiové komponenty verze R Carbon.

1 Indian FTR R Carbon 2024 (1)1 Indian FTR 2024 Indy (3)1 Indian FTR R Carbon 2024 (2)

Všechny modely FTR se díky kombinaci plně nastavitelného odpružení a 17palcových litých kol obutých do pneumatik Metzeler Sportec pyšní dobrou ovladatelností. Modely Sport, R Carbon a limitované edice disponují také kontrolou trakce a tempomatem. Všechny modely jsou navíc vybaveny 101mm dotykovým displejem a systémem Ride Command s podrobnou navigací, Bluetooth konektivitou a třemi volitelnými jízdními režimy, Rain, Standard a Sport. Systém RIDE COMMAND nabízí jezdcům možnost propojení s chytrými telefony a sledování projetých tras a dokonce i automatická upozornění na údržbu a stav motocyklu.

Zdroj: Indian MotorcycleLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama