Reklama

Indian FTR 1200 Roland Sands Design: Super Hooligan

Limitovaná edice modelu FTR s názvem Super Hooligan vznikla ve spolupráci Indian Motorcycle s customerskou firmou Roland Sands Design. Má oslavovat rebelský životní styl pouličních motocyklových závodů typu „run-what-ya-brung“ a ducha nebojácné svobody, který lze nalézt jedině v tomto specifickém oboru motocyklového závodění.

Roland Sands je ikonou mezi customery, spolupracuje s mnoha motocyklovými firmami, v jeho dílně prošla úpravou například Ducati XDiavel nebo BMW R18 Dragster. Svoji značku RSD vystavěl na rebelském životním stylu, na dobách, kdy se na hliněných oválech proháněly velké cruisery. Třída Super Hooligan byla vždy o něčem více než jen závodění, šlo v ní hlavně o to posouvat hranice a užívat si s přáteli skvělé svezení na motorkách.

1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (16)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (10) 1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (9)

Limitku FTR postavenou na základech modelu FTR 1200 R Carbon, jejíž test si můžete přečíst zde, snadno od ostatních rozeznáte, vyznačuje se černou metalízou a autentickou závodní grafikou Super Hooligan, klasickým rámem v barvě Indian Motorcycle Red, ráfky ve stejném odstínu ozdobenými zlatými akcenty a logem Indian Motorcycle Racing 1 na přední a bočních číselných tabulkách. Pro ještě větší autenticitu má na krytu zadního sedla loga sponzorů závodního týmu. Další samolepky na kryt chladiče, přední blatník a přední vidlici budou dodány s motocyklem v příbalu.

Kromě toho také na tomto motocyklu naleznete značkové Performance komponenty a prémiové technologie, zlepšující jízdní vlastnosti. Podvozek tvoří plně nastavitelná obrácená přední vidlice Öhlins a zadní tlumič piggyback, zatímco dvě kotoučové brzdy Brembo se postarají o spolehlivý brzdný účinek. Čtyřpalcový kulatý dotykový displej se systémem RIDE COMMAND nabízí důležité informace o motocyklu a jízdě, volitelné jízdní režimy a nechybí ani Bluetooth a USB konektivita. Díky možnostem systému RIDE COMMAND mohou jezdci ovládat velké množství funkcí, propojit motocykl se smartphonem, zpětně si prohlížet projeté trasy a sledovat aktuální stav motocyklu díky automatickým upozorněním na údržbu a kondici jejich motocyklu.

1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (17)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (13)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (14)

Tlumič výfuku Akrapovič a jeho tepelný kryt navíc dodávají stroji styl a zlepšují zvuk, zatímco díly Gilles Tooling, včetně nastavitelných zadních sad, olejové zátky, víčka chladiče a závaží v řídítkách přispívají k exkluzivnějšímu vzhledu motocyklu a vytvářejí autentický RSD Hooligan závodní styl. Vyrobeno bude pouhých 300 kusů, každé individuálně očíslované a mimo Severní Ameriku jich půjde pouhých 150 kusů. Objednávat si ji můžete už nyní a cena byla stanovena na částku 522 900 Kč.

1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (15)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (8)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (1)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (11)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (12)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (2)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (3)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (4)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (5)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (6)1 Indian FTR Roland Sands Design Super Hooligan (7)

Zdroj: Indian MotorcycleLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama