Reklama

Harley-Davidson Bronx: americký streetfigher

V Harley-Davidson vyvinuli nový motor Revolution Max, který je srdcem chystané novinky pro příští rok. Bude to streetfighter se sportovními ambicemi, v drsném agresivním designu a s výstižným názvem Bronx.

Stejně tak, jako tomu bylo u další novinky, cestovního endurka Pan America, ani tady se žádné podrobnější informace o motocyklu nedozvíme. Opět jenom zmínka o novém motoru, kapalinou chlazeným dvouválcovým motorem s válci do V svírající úhel 60°. Odlehčená pohonná jednotka používá vnitřní vyvažovací hřídel, která vyrovnává primární vibrace motoru, zlepšuje pohodlí jezdce a zvyšuje odolnost motocyklu.

2 Harley Davidson Bronx (1)2 Harley Davidson Bronx (6)2 Harley Davidson Bronx (5)

Motor pojmenovali Revolution Max a pyšní se parametry zdvihového objemu 975 ccm, s výkonem více než 115 koní a maximálním točivým momentem více než 95 Nm. Moderní pohonná jednotka Revolution Max, která bude základem v celé řady nových modelů Harley-Davidson.

2 Harley Davidson Bronx (2)2 Harley Davidson Bronx (4)2 Harley Davidson Bronx (7)

Při konstrukci brzd spolupracoval Harley-Davidson se značkou Brembo. Výsledkem jsou nové radiální čtyřpístkové brzdiče typu monoblock, které kombinují ostré hrany s pozvolnějšími křivkami a podporují styl, který doplňuje osobitý charakter tohoto motocyklu a přináší nové možnosti a pocit z brzdění. V oblasti pneumatik se společnosti Michelin a Harley-Davidson společně podílely na vývoji pneumatik, které se vyznačují optimalizovaným výkonem, přilnavostí a dobrou odezvou.

2 Harley Davidson Bronx (8)2 Harley Davidson Bronx (9)2 Harley Davidson Bronx (10)2 Harley Davidson Bronx (11)2 Harley Davidson Bronx (12)2 Harley Davidson Bronx (3)Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama