Reklama

Aprilia RSV4 Factory a Tuono V4 Factory 2023: limitovaná edice Speed White

Jen po omezenou dobu budou k dispozici dvě závodní verze modelů superbike RSV4 Factory a hypernaked Tuono V4 Factory ve speciální barevné variantě Speed White. V bílém provedení vyniká jejich design s integrovanými křidélky.

Během Velké ceny Ameriky v Texasu představili jezdci týmu Aprilia Racing, Aleix Espargaró a Maverick Vinales, zcela novou barevnou variantu Speed White u motocyklů Aprilia RSV4 Factory a Tuono V4 Factory. Byla to jedinečná příležitost k představení bílé varianty, která zdůraznila supersportovní duši této limitované edice dvou výjimečných motocyklů, které patří ke špičce v segmentu superbiků z hlediska technologie, výkonu a designu.

1 Aprilia V4 Factory Speed White 11 Aprilia V4 Factory Speed White 31 Aprilia V4 Factory Speed White 4

Dominující bílá zvýrazňuje aerodynamické linie a design s integrovanými křidélky. Doplňují ji červené disky kol, nápis Aprilia na boku a sportovní grafika inspirovaná závodním modelem Aprilia RS-GP, který hraje důležitou roli v mistrovství světa MotoGP 2023. K dispozici bude pouze po omezenou dobu, a to od léta do konce roku 2023.

1 Aprilia V4 Factory Speed White 21 Aprilia V4 Factory Speed White 51 Aprilia V4 Factory Speed White 6

Barevné provedení Speed White se připojuje k dalším dvěma variantám řady Aprilia V4 Factory, Time Attack a Ultra Dark. Aprilia RSV4 Factory Speed White bude k dispozici za 574 900 Kč a Aprilia Tuono V4 Factory Speed White za 474 900 Kč. Oba motocykly by měly dorazit k dealerům na začátku léta.

Zdroj: ApriliaLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama