Reklama

Ducati Tour 2011

Oblíbený seriál testovacích dnů u italské značky Ducati má své letošní pokračování, na které zve příznivce z řad veřejnosti.

Už v lonském roce odstartoval pilotní ročník projektu Ducati Tour – seriálu testovacích dnů v běžném provozu. Během osmi celodenních akcí pořádaných českým dovozcem, společností MOTO ITALIA s.r.o. a vybranými autorizovanými dealery na šesti různých místech ČR, se uskutečnilo více než šest stovek zkušebních jízd. A právě značný zájem o vyzkoušení některého z osmi typů předváděcích motocyklů Ducati ze strany motoristické veřejnosti vedl k rozhodnutí uspořádat další ročník akce.

Připravena bude kompletní modelová řada 2011 – Monster 796, Monster 1100 Evo (od května), 848 Evo, 1198, Streetfighter, Hypermotard 1100, Multistrada 1200 i novinka letošní sezony – velmi pozitivně hodnocený Diavel. Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Testovací dny bude podporovat speciálně upravený kamion, ve kterém bude prezentována kolekce oblečení s možností zvýhodněného nákupu pro účastníky testovacích jízd. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek.

Ducati Tour 2011 odstartuje v sobotu 16. dubna ve středočeském Milíně, pokračovat bude v Ostravě, v Brně, v Táboře, následovat bude tradiční DUCATI DEN na okruhu v Mostě, dále se testovací motocykly přesunou do Děčína a celá Ducati Tour 2011 bude ukončena 17. června testovacím dnem v Českých Budějovicích. Přehled termínů a míst konání je následující:

16. dubna – Milín u Příbrami
22.- 23. dubna - Ostrava
30. dubna – 1. května - Brno
13. – 14. května – Ostrava
20. května – Tábor
25. května – DUCATI DEN – Automotodrom Most
4. června – Děčín
18. června – České Budějovice

IMG_6475IMG_6182Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama