Reklama

Voge: prémiové čínské motocykly Loncin

Motocyklová značka Voge vstupuje premiérově na český trh a to hned se čtveřicí modelů v různých kategoriích: naked bike Voge 500 R a Voge 300 R, retro bike Voge 300 AC a nakonec Voge Adventure 500 DS, u níž je i možnost volby Adventure kitu. Importérem je firma MSA GmbH, nám známá jako importér skútrů a čtyřkolek Kymco.

Voge je prémiovou značkou čínského výrobce motocyklů Loncin patřícího mezi tři největší výrobce na světě. Pod touto značkou budeme nacházet modely pro náročné trhy, jako je ten evropský, ať se jedná o design, techniku či výbavu. Loncin Motor Co Ltd. byl založen roku 1993 v Chongqingu, hlavním sídle čínského motocyklového průmyslu. Nejprve se Loncin koncentroval na výrobu spalovacích motorů, poté v roce 1999 představil svůj první vlastní motocykl.

1 VOGE_300 AC_green_Quelle VOGE1 VOGE 300 AC_black_Bildquelle VOGE1 VOGE_300 R_white_Quelle VOGE

Jen o šest let později se Loncin stal největším čínským exportérem motocyklů s roční produkcí přes jeden milión vozidel. Stal se výrobním partnerem mnoha známých evropských značek a získal tím v mezinárodním motocyklovém světě značnou prestiž. Dnes zaměstnává tento koncern přes 7.000 zaměstnanců a v mateřském vývojovém centru pracuje více než 200 vývojářů na modelech budoucnosti v jedné stopě.

1 VOGE 300 R_white_Bildquelle VOGE1 VOGE 500 R_black_Quelle VOGE1 VOGE 500 R_red_Bildquelle VOGE

Při vstupu na český trh prezentuje Voge hned čtveřici moderních motocyklů: naked bikes Voge 500 R a 300 R, Adventure bike Voge 500 DS a klasický retro bike 300 AC. O import se stará firma MSA GmbH sídlící ve Weidenu, která disponuje širokým programem motocyklových, skútrových, čtyřkolkových a e-bikových značek. Pod jednou střechou se zde již 25 let potkávají úspěšné značky jako Kymco, F.B Mondial, Quadro, Trenoli, Bionicon a nyní nově i Voge.

1 VOGE 500 DS_red_Bildquelle VOGE1 VOGE 500 DS_red_Quelle VOGE1 VOGE 500 DS mit Adventure Kit_black_VOGE1 VOGE 500 R_red_Quelle VOGE

Zdroj: MSA GmbHLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama