Reklama

Nový showroom BMW Motorrad v CarTec Praha

Pražské dealerství CarTec Praha od letošního jara rozšířilo své portfolio o nový showroom BMW Motorrad, který naleznete na ulici Průběžná 80 v Praze 10. Na ploše více než 700 metrů je k dispozici kompletní řada motocyklů BMW Motorrad, originální příslušenství a výbava pro motorkáře.

Nové pražské dealerství BMW Motorrad společnosti CarTec Praha je navrženo tak, aby bylo skutečným zázemím pro své zákazníky. Součástí nabízených služeb je tak kromě jiného i půjčovna motocyklů Rent a ride, prodej ojetých motocyklů BMW Motorrad Premium Selection, výkup motocyklů, ale také jejich sezónní uskladnění či služba vyzvednutí motocyklu do servisu přímo u zákazníka.

1 BMW CarTec Praha showroom (2)1 BMW CarTec Praha showroom (4)1 BMW CarTec Praha showroom (1)

Navíc je připravena i jezdecká akademie pro zlepšení řidičských dovedností pro začátečníky a pokročilé, a to na okruhu, na silnici i v terénu. S výběrem vhodného motocyklu pomohou i pravidelné testovací kempy. Opomenout nelze ani věrnostní klub CarTec Moto. Nový showroom je navržen nejen jako čistě prodejní a servisní místo, ale také jako místo pro setkávání milovníků motocyklů všeho druhu. Pro tyto účely je určena především stylová kavárna.

Kontakty:

BMW Motorrad CarTec Praha

Průběžná 80, Praha 10 – Strašnice

Otevírací doba: po–pá 8:00–18:00

Tel. recepce: +420 211 155 120

Zdroj: TZ CarTec

1 BMW CarTec Praha showroom (10)1 BMW CarTec Praha showroom (11)1 BMW CarTec Praha showroom (12)1 BMW CarTec Praha showroom (13)1 BMW CarTec Praha showroom (3)1 BMW CarTec Praha showroom (5)1 BMW CarTec Praha showroom (6)1 BMW CarTec Praha showroom (7)1 BMW CarTec Praha showroom (9)Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama