Reklama

RENT A RIDE: půjčovna BMW Motorrad

Konečně i Česká republika se dočkala oblíbené půjčovny motocyklů RENT A RIDE od BMW Motorrad. Na dovolenou v sedle motocyklu tak můžete vyrazit kdykoliv se vám bude chtít, aniž byste se museli o cokoliv, kromě včasné rezervace, starat. Můžete si být jistí, že se vám do rukou dostane nejnovější model vámi zvoleného motocyklu.

Zažít dobrodružství na nejnovějších motocyklech BMW Motorrad prostřednictvím platformy RENT A RIDE bez nutnosti motocykl vlastnit lze nově také v České republice. S více než 200 dealerskými partnery na 18 trzích a s téměř 800 dostupnými motocykly po celém světě je tři roky existující RENT A RIDE jednou z největších platforem na pronájem motocyklů.

RENT A RIDE BMW Motorrad

Na stránkách www.rentaride.com si mohou zákazníci motocykl BMW rezervovat a v případě potřeby si zapůjčit i originální vybavení – rukavice, kalhoty nebo helmu – nejen pro sebe, ale i pro spolujezdce. Vše lze jednoduše realizovat prostřednictvím webového rozhraní na počítači nebo v chytrém telefonu. Každý motocykl je zákazníkovi při předání důkladně předveden zkušenými odborníky.

Cena pronájmu se různí podle zvoleného modelu a také podle dealera, kterého si zvolíte. Cena se počítá za každý den pronájmu zvlášť. Zahrnuje standardní pojištění a 250 až 300 kilometrů zdarma/1 den. Za každý kilometr navíc se platí cca 13 - 15 Kč podle podmínek daného dealera. Zvolený motocykl si můžete kdykoliv změnit za jiný model za poplatek 1000 Kč. Zrušení rezervace je zdarma, u některých dealerů se účtuje poplatek 1000 Kč.

1 2021 BMW G 310 R (3)1 2021 BMW R 1250 GS Adventure (18)3 BMW K 1600 B test 2018 jizdni (9)

V České republice mezi spolupracující partnery patří čtveřice dealerů BMW Motorrad: CarTec Praha, CarTec Ostrava, BMW DyCom Group Karlovy Vary a Renocar Brno. Platforma RENT A RIDE je dostupná nejen v Evropě, ale i ve USA a Thajsku. Do budoucna se bude nadále rozšiřovat i do dalších zemí.

Zdroj: BMW MotorradLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama