Reklama

Test MBW dámská kožená bunda Anita

„Pátrám po kožené bundě, která by byla jednoduchá, hezká a svými barvami se hodila ke všem motocyklům, které budu testovat,“ říkám takhle zjara svému kolegovi.

„Jo, tak good luck a jsem zvědavý, jestli se do konce sezóny pro nějakou rozhodneš!“
„Buď bez obav,“ odvětila jsem, „do týdne ji budu mít vybranou!“
„Tak tomu ve tvém případě říkám odvážná výzva!“ Urychleně k tomu ještě dodává: „Jo a já u toho být nechci!“

Urazit se na něj nemůžu, protože se mnou prožil výběr několika doplňků a snadné to se mnou zrovna nebylo. Mně prostě musí něco padnout do očí na první pohled, a když se tak nestane, nastává poměrně dlouhá doba opětovného zkoušení, váhání a těžkého rozhodování. No ale, nečekala jsem, že mě v tom nechá samotnou a já si k tomu ještě dám takový šibeniční termín!

1 Bunda MBW Anita test061 Bunda MBW Anita test051 Bunda MBW Anita test081 Bunda MBW Anita test07

Dnes to však nechávám být, jedu si do MBW vyzvednout testovací džínové kalhoty, s výběrem tedy začnu až zítra. Ovšem znáte to pořekladlo, chodí štěstí dokola, občas sedne na ...! Otevírám dveře do prodejny a okamžitě jsem zbystřila! Na věšáku visela bílá kožená bunda s černými vsadkami a zlatým lemováním. Během půl minutky ji mám na sobě a je to jasný, už jsem ji našla! Sedí jak ulitá a má vše, co jsem požadovala.

Jednoduché univerzální barvy, dámský zeštíhlující střih a díky páskům na bocích si ji můžete přizpůsobit, jak se vám to bude hodit. V zadní části je našit vnitřní zip, takže si k ní budu moci připnout moje nové džínové kalhoty Kevlar Jeans Joe. Bunda je navíc vybavena vyjímatelnými CE protektory na loktech i ramenou a porotenovým chráničem páteře, díky tomu se tak z brnění může stát slušivý doplněk. Pro větší pohodlí jsou v podpaždí všity flexibilní panely.

1 Bunda MBW Anita test091 Bunda MBW Anita test101 Bunda MBW Anita test11

V chladnějším počasí se vám bude hodit vyjímatelná termovložka Thermolite, každopádně počítejte s tím, že nevyjedete bez nákrčníku, bunda Anita má u krku pouze malý stojáček. Peněženku a telefon snadno uschováte ve dvou vnitřních kapsách, klíče a další drobnosti můžete dát do zbylých dvou vnějších.

1 Bunda MBW Anita test141 Bunda MBW Anita test131 Bunda MBW Anita test12

Kožená bunda se jednoduše ošetřuje a pokud ji navíc ihned po dojetí zbavíte nachytaných mušek, zůstane vám jako nová ještě pár dalších měsíců. Párkrát jsem v ní vyrazila i za kulturou a kromě toho, že jsem se v ní cítila pohodlně, potěšilo mě i pár pochvalných hodnocení „hezké bundičky.“ Firma MBW s.r.o. nabízí bundu Anita ve velikostech 36 až 44 za cenu 5280,- Kč vč. DPH. Pořídit si ji můžete talé v internetovém obchodě MBW.

1 Bunda MBW Anita test041 Bunda MBW Anita test021 Bunda MBW Anita test011 Bunda MBW Anita test03Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama