Reklama

Test MBW Kevlar Jeans Joe: kapsáče pro motorkáře

Ať chceme nebo ne, léto už se kvapem blíží ke svému konci a s ním také cestování v lehkých džínových kalhotách. Jedny takové jsme celou sezónu testovali i u nás v redakci.

Na jaře jsem si jela do firmy MBW s.r.o. sídlící v Hluboké nad Vltavou vybírat dámské džínové kalhoty na motocykl. Domů jsem však odjížděla s pánskou verzí Kevlar Jeans Joe. Ne že by pro holky nic neměli, naopak, na výběr jste měli buď klasické džíny nebo bokovky, ale těmhle pánským „kapsáčům“ se jednoznačně nedalo odolat. Při zkoušení mi sedly jak ulité a od samého začátku jsem se v nich cítila komfortně. Není se čemu divit, že patří u zákazníků MBW mezi nejoblíbenější motocyklové kalhoty.

1 MBW Kevlar Jeans Joe test011 MBW Kevlar Jeans Joe test021 MBW Kevlar Jeans Joe test031 MBW Kevlar Jeans Joe test04

Jsou vyrobeny z lehkého vzdušného materiálu a na nejrizikovějších místech, jako jsou kolena, zadek a boky jsou z vnitřní strany podšity žáruvzdornou a proti prodření vysoce odolnou aramidovou textilií neboli kevlarem. Samozřejmostí jsou i boční a kolenní chrániče, které si můžete výškově nastavit, tak aby vám to bylo co nejpříjemnější. Pro pohodlné nošení, a aby vás to při usednutí na motocykl nikde netáhlo, je nad koleny a na zadním dílu všit flexibilní panel.

1 MBW Kevlar Jeans Joe test061 MBW Kevlar Jeans Joe test071 MBW Kevlar Jeans Joe test081 MBW Kevlar Jeans Joe test10

Pokud si k těmto džínsům pořídíte i nějakou slušivou bundu od stejnojmenné firmy, budete si ji moci připnout ke kalhotám pomoci zadního zipu. Džínsy mají šest kapes, vzadu na knoflík, vpředu jsou dvě malé se zipem. Kalhoty se zapínají pomocí druku, zipu a knoflíku. Jsou bez membrány, takže se hodí spíše pro letní dny, ale musím se přiznat, že jsem v nich jezdila moc ráda. Příjemně větraly, nepotila jsem se v nich a díky jejich modernímu a zajímavému vzhledu jsem se v nich cítila dobře. Myslím, že pokud byste v nich chtěli prožít váš pracovní den, tak nikoho svým vzhledem neurazí a vy s sebou nemusíte vozit kalhoty na převlečení.

1 MBW Kevlar Jeans Joe test091 MBW Kevlar Jeans Joe test121 MBW Kevlar Jeans Joe test111 MBW Kevlar Jeans Joe test15

Džínsy mají za sebou první testovací sezonu a kromě pár nachytaných mušek, jsou jinak bez poskvrny či nějakého poškození. Firma MBW s.r.o. vám je nabízí ve velikosti 48 až 62 za cenu 1990 Kč a pořídit si je můžete snadno v internetovém obchodě MBW.

1 MBW Kevlar Jeans Joe test131 MBW Kevlar Jeans Joe test14Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama