Reklama

BMW Motorrad: tipy na vánoční dárky

Máte doma majitele nebo fanouška bavorské značky motocyklů BMW a nevíte co mu pořídit za dárek? Tak zkuste něco z příslušenství nebo doplňků pro něj/ni nebo přímo pro motocykl. Nabídka je to velmi široká, od batohů, přes hliníkové kufry až po náhlavní soupravy nebo navigace.

BMW Motorrad má ve své nabídce širokou škálu příslušenství a lifestylových doplňků, mnoho z nich může Vaše přátele a blízké potěšit pod vánočním stromkem. Oblíbeným společníkem na cesty, tedy kromě vás, může být třeba nepromokavý batoh a další zavazadla ze série Black Collection se svrchním materiálem z tarpaulinu (polyester s povlakem TPU) a nylonu. Patří mezi ně taška na nádrž, boční tašky a zadní taška, které poskytnou úložný objem od 5 do 60 l.

1 BMW vanocni darky 2023 (1)1 BMW vanocni darky 2023 (12)1 BMW vanocni darky 2023 (11)

Netradičním tipem jsou chytré a elegantní brýle ConnectedRide Smartglasses, které jsou motorkářským ekvivalentem head-up displeje. Do zorného pole řidiče promítají nejdůležitější údaje související s jízdou, jako je rychlost nebo navigační pokyny. K dostání jsou s výměnnými tónovanými a průhlednými skly ve dvou velikostech.

Nejnovější navigační systém ConnectedRide Navigator najde cestu, doporučí nejzajímavější objekty, poslouží jako centrální komunikační systém a jednoduše by neměl chybět žádnému motorkáři. Díky propojení s cloudem BMW se automaticky synchronizuje s aplikací BMW Motorrad Connected. Je vhodný pro všechny motocykly BMW Motorrad s multiovladačem vyráběné od roku 2014. Stačí zacvaknout, zaaretovat a vyrazit na cestu.

1 BMW vanocni darky 2023 (7)1 BMW vanocni darky 2023 (3)1 BMW vanocni darky 2023 (4)

Příznivci užívání chytrého telefonu na cestách se neobejdou bez držáku chytrého telefonu ConnectedRide Cradle. Vložte mobilní telefon do držáku a prostřednictvím aplikace BMW Motorrad Connected je připraven přístup k navigaci. Mobilní telefon je indukčně dobíjen a jezdec ho může ovládat multiovladačem na řídítkách. Držák ConnectedRide Cradle je vhodný pro téměř všechny mobilní telefony, včetně iPhone 14.

Obzvláště v zimním období se bude hodit nabíječka BMW Motorrad. Je vhodná pro konvenční olověné, bezúdržbové (GEL/AGM) i lithium-iontové baterie. Umožňuje nejen nabíjení, ale také mikroprocesorem řízené plně automatické udržování nabití a péči o všechny originální lithium-iontové startovací 12V baterie BMW Motorrad s nábojem od 6 do 60 Ah.

1 BMW vanocni darky 2023 (5)1 BMW vanocni darky 2023 (2)1 BMW vanocni darky 2023 (8)

Co může být hezčího než dělit se o dojmy z jízdy se svým spolujezdcem nebo dokonce s celou skupinou? Komunikační systém ConnectedRide Com U1 kompatibilní se všemi přilbami BMW Motorrad umožňuje konverzovat, poslouchat hudbu v HD kvalitě nebo naslouchat pokynům navigace. Komunikace je možná buď přes Bluetooth s dosahem až 2 km, nebo Mesh s dosahem až 8 km na volném prostranství.

Každý motocykl si zaslouží exkluzivní parkovací místo. To vytvoříte pomocí koberce pod motocykl s tematikou motorsportu nebo 100 let BMW Motorrad. Protiskluzové a protipožární materiály zajistí prvotřídní ochranu podlahy rovněž před skvrnami od oleje a benzínu. K dostání v rozměrech 250 x 105 a 280 x 140 cm. A pro opravdové nadšence – koberec M splňuje směrnice FIM a může být použit na závodech.

1 BMW vanocni darky 2023 (6)1 BMW vanocni darky 2023 (9)1 BMW vanocni darky 2023 (10)

Pro příznivce offroadu i případné začátečníky je připravený zážitek v podobě tréninkových jízd v terénu u motoškoly Přijďte se Projet, která je oficiálním partnerem BMW Motorrad. Účastník se během několika hodin sveze na nejnovějších motocyklech BMW, včetně BMW R 1300 GS a F 900 GS, na předem zvolené motokrosové trati. Při platbě na účet a s použitím promo kódu BMWVánoce v poznámce při objednávce získá zájemce 10% slevu.

Pro malé i velké motorkáře je jistě skvělým dárkem model motocyklu v měřítku 1:10. Všechny modely ohromí kvalitou zpracování i smyslem pro detail.

Dalším skvělým dárkem pro malé nadšence a motorkáře je dětský elektrický motocykl BMW R 1200 GS ve žluté barvě. Věrná kopie s elektrickým pohonem, klaksonem, funkčními světlomety a odkládacími bočními kufry je zárukou prvotřídní radosti z jízdy. Motocykl je vhodný pro děti od 3 do 5 let.

Zdroj: BMW MotorradLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama