Reklama

MV Agusta Dragster 800 RR: limitovaná edice TheArsenale

Název limitované edice TheArsenale zřejmě ve většině z nás evokuje slavný fotbalový klub, ale nenechte se zmýlit, tuto edici Dragsteru 800 RR totiž MV Agusta připravila pro prodejní online portál TheArsenale, kde se prodávají jen exkluzivní výrobky.

Jestli vám tato prodejní síť nic neříká, tak si z toho vůbec nic nedělejte, ani my v redakci ji neznáme. Víme o ní jen to, že sídlí v Hong Kongu, své kanceláře má v Paříži a prodejní showroomy naleznete v Miami a v Macau. Ve své nabídce se zaměřují pouze na luxusní zboží, od šperků, hodinek, hraček, automobilů, lodí, ale i motocyklů. Tady však nabízí jen unikátní atraktivní přestavby od renomovaných customerských dílen a pro svou jedinečnost oslovili také MV Agustu.

1 MV Agusta Dragster 800 RR TheArsenale (2)1 MV Agusta Dragster 800 RR TheArsenale (3)1 MV Agusta Dragster 800 RR TheArsenale (1)

Jejich prvním společným motocyklem je tak limitovaná edice modelu Dragster 800 RR. Zaujalo je totiž, jak bravurně dokáží z každé limitované edice udělat unikátní klenot, ať už to byl model Dragster RR Lewis Hamilton, který vznikl ve spolupráci s britským pilotem F1 nebo modely Dragster 800 RR America či Dragster 800 RR Pirelli. I jejich nová limitka TheArsenal je výjimečná svým zvláštním a netypickým barevným provedením, které v sobě kombinuje černou barvu s oranžovými doplňky. Nově byla pro tento motocykl navržena stavitelná řídítka a některé části kapotáže byly vyrobeny z karbonu.

1 MV Agusta Dragster 800 RR TheArsenale (4)1 MV Agusta Dragster 800 RR TheArsenale (5)1 MV Agusta Dragster 800 RR TheArsenale (6)

Jinak se motocykl od základního modelu Dragster 800 RR neliší. Stále je poháněný tříválcovým motorem o zdvihovém objemu 798 ccm a výkonu 140 koní (103 kW) při 12 300 1/min. Jeho maximální rychlost je 244 km/h a suchá hmotnost 168 kilogramů. Vybaven bude i špičkovými elektronickými asistenty jako je osmistupňová kontrola trakce, řídící jednotka s novou palivovou mapou nebo elektronický plyn. Motocykl bude vyráběn pouze na objednávku a cena není nikde uvedena.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama