Reklama

MV Agusta Dragster 800 RR America: limitovaná edice

Jméno America nedostala limitovaná edice Dragsteru 800 RR jen tak. Je to nejen historicky významná země pro značku MV Agusta, ale zároveň je to pocta motocyklu S America 750.

Model S America 750 byl poprvé představen v roce 1975 a byl to první řadový čtyřválec s dvojitým vačkovým hřídelem, chlazený vzduchem a s výkonem 75 koní. První čtyřválec v MV Agustě navrhl o více než čtvrt století později Massimo Tamburini a byl to model Brutale. Vtiskl mu také jedinečnou barevnou kombinaci červené, modré a bílé, podle které jste okamžitě mohli poznat, o který model se jedná. Letos jsme vám představili limitovanou edici MV Agusta Brutale 800 RR America.

1 MV Agusta Dragster 800 RR America (2)1 MV Agusta Dragster 800 RR America (3)1 MV Agusta Dragster 800 RR America (4)

Vůbec první edice America u modelové řady Brutale byla představena vloni. Díky velkému úspěchu u zákazníků se rozhodli vtisknout tuto typickou tvář i modelu Dragster. Horní část palivové nádrže je zdobena hvězdami jako tomu bylo před čtyřiceti pěti lety u motocyklu 750 S. Ladně tvarované sedlo je zdobeno prošíváním a je vyrobeno z jedinečného materiálu, který je vysoce komfortní.

1 MV Agusta Dragster 800 RR America (5)1 MV Agusta Dragster 800 RR America (6)1 MV Agusta Dragster 800 RR America (8)

V tříbarevném provedení jsou také kola motocyklu. Některé prvky, jako třeba přední blatník s logem MV Agusta má lesklý černý povrch, stejně jako malý větrný štítek nebo boční kryty chladiče, kde je navíc i nápis „America Special Edition“. Bude vyrobeno pouze 200 kusů a každý z nich bude mít své číselné označení pod přístrojovou deskou a k tomu ještě každý majitel obdrží certifikát o jeho pravosti.

1 MV Agusta Dragster 800 RR America (9)1 MV Agusta Dragster 800 RR America (1)1 MV Agusta Dragster 800 RR America (7)

Původní model MV Agusta Brutale 800 Dragster prošel celkovým přepracováním a letos byla představena jeho inovovaná verze, kde hraje prim jedinečný agresivní design. Originálním prvkem je jeho provedení zadního světla a nově také obdržel světlomety pro denní svícení. Pohonnou jednotkou je stejný tříválcový motor, jako má Brutale 800 RR. Součástí elektronického balíčku je kromě několika přednastavených jízdních map a kontroly trakce, také obousměrné bezspojkové rychlořazení EAS 2.0.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama