Moto Guzzi V7 II Stornello: limitovaná edice
- Publikovno: 23.11.2015
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Druhé generace Moto Guzzi V7 s označením Stornello bude vyrobeno pouhých tisíc kusů. Pokud se vám tedy líbí, neváhejte, objednávejte, nebo brzy nebudou.
Novinka doplní sourozeneckou řadu V7ček, kterých už není zrovna málo, Stone, Racer a Special. Ovšem Stornello je tak trochu jiné. Jeho vzorem je motocykl, který debutoval v roce 1960 a brzy slavil velký úspěch, scrambler Stornello s obsahem 123 ccm.
Novince, stejně jako ostatním Moto Guzzi V7čkám, dominuje 48koňový, vzduchem chlazený, dvouválec do V, který tu však dokonale zapadá do celkového retro vzhledu Stornella. Červená barva na bílém kontrastním podkladu je vkusně doplněna černými a hliníkovými doplňky, jako jsou krytky podsedlových schránek, oba blatníky, štítek nad předním světlometem, stupačky a také svody výfuku, které je zakončeno koncovkou Arrow, uchycenou pod koženým sedlem.
Přední osmnáctipalcové a zadní sedmnáctipalcové kolo je obuto na terénních pneumatikách Goldentyre. Toužíte-li po dalším ladění tohoto motocyklu, bude vám toho dopřáno v hojné míře. Moto Guzzi vám ke Stornellu nabízí mnoho stylových a retro doplňků, ať už jsou to kožené brašny nebo zrcátka. Trend dnešní doby je mít v nabídce svůj retro model a tak Moto Guzzi nemohlo zůstat v pozadí, jeho Stornello tak bude konkurovat i ostatním scramblerům, ať už je to hitovka od Ducati, nedávno představené BMW R nineT Scrambler nebo v závodních barvách vyladěná Yamaha XSR 900 Scrambler.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 23.11.2015
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
- dnes - Štěpán Zuda za Freudenberg s Triumphem pro rok 2026
- dnes - Compos Racing Team chce být v Asenu zpět na bodech a v Top 10
- dnes - Cowasaki: limitovaná edice pro americké farmáře
- včera - Red Bull Rookies Cup 2026 - už 20. ročník
- 30.3. - Ogurovi uniklo možné podium
- 30.3. - MV Agusta Enduro Veloce 2026: v maximální výbavě
Další z rubriky
- 30.3. - MV Agusta Enduro Veloce 2026: v maximální výbavě
- 24.3. - Triumph Daytona 660 2026: s novým podvozkem a rychlořazením
- 20.3. - MV Agusta Rush Titanio: extrémní naháč
- 18.3. - KTM 990 RC R Track 2026: na závodní okruhy
- 13.3. - Ducati DesertX 2026: italské dobrodružství
- 11.3. - Suzuki Katana Limited Edition 2026: pouhých 45 kusů











