Reklama

Moto Guzzi V7 Stone Ten: oslava desátého výročí

Model V7 patří mezi nejprodávanější modely italské značky Moto Guzzi. Speciální edice roadsteru V7 Stone vznikla na oslavu desátého výročí založení oficiální komunity vlastníků a fanoušků motocyklů Moto Guzzi s názvem „The Clan“.

Na veletrhu Verona Motor Bike Expo, se Moto Guzzi V7 představila v dosud nevídaném designu. Ten oslavuje základní hodnotu značky: Guzzisty a jejich lásku ke značce. Nová Moto Guzzi V7 Stone Ten připomíná deset let existence oficiální komunity majitelů a fanoušků značky s orlem ve znaku, Moto Guzzi The Clan, založené v roce 2014.

1 Moto Guzzi V7 Stone Ten (1)1 Moto Guzzi V7 Stone Ten (5)1 Moto Guzzi V7 Stone Ten (6)

Během těchto deseti let se, díky Moto Guzzi The Clan, tisíce motocyklistů dostaly do vzájemného kontaktu, aby si vyměňovali nápady, sdíleli zkušenosti, scházeli se na shromážděních a akcích pořádaných komunitou. Často se z nich stávají spolucestovatelé a dobrodruzi. Klan nabízí svým členům exkluzivní výhody a je místem, kde vznikají nová přátelství. Neustále rostoucí komunita má nyní přes 50 000 členů po celém světě.

Moto Guzzi V7 Stone Ten vyjadřuje radost ze života komunity Guzzi prostřednictvím sportovního vzhledu. Černobílý šachovnicový pruh, inspirovaný logem klanu, se táhne podél horní části nádrže s červeným okrajem a lemuje černě lakovaný povrch. Na bocích je nádrž vyvedena v lesklé pastelově bílé, která kontrastuje s černou barvou bočních panelů.

Sportovní styl dále podtrhují červeně lakované pružiny tlumičů a červené prošívání na sedle. Červený je také nezaměnitelný orel na bocích nádrže a nápis Moto Guzzi na obou ráfcích. Speciální edici označuje plaketa na středu řídítek. Ve výbavě nechybí ani zrcátka v koncích řídítek, která dodávají modelu Stone Ten ještě dynamičtější profil, a také černé eloxované víčko palivové nádrže z hliníku. Motor Moto Guzzi Twin 850 se vyznačuje grafitově zbarvenými kryty hlavy válců a kryty škrticích klapek z černého eloxovaného hliníku.

Monumentální vzhled podtrhuje výfukový systém Arrow s koncovkami Moto Guzzi, díky kterému Moto Guzzi V7 Stone Ten získává také na síle. Výkon se zvýšil ze 48 na 49 kW (66,5 k) při 6700 ot/min a maximální točivý moment narostl ze 73 na 75 Nm při 4900 ot/min. Výfukové systémy Arrow, kterými je verze Ten vybavena, jsou k dispozici jako příslušenství pro všechny Moto Guzzi V7.

1 Moto Guzzi V7 Stone Ten (2)1 Moto Guzzi V7 Stone Ten (4)1 Moto Guzzi V7 Stone Ten (7) 1 Moto Guzzi V7 Stone Ten (3)1 Moto Guzzi V7 Stone Ten (8)

Zdroj: Moto GuzziLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama