Reklama

Indian FTR Championship Edition: s karbonovými doplňky

Indian Motorcycle získal pět titulů ze šampionátu American Flat Track v řadě za sebou a tento úspěch slaví limitovanou edicí modelu FTR s autentickou závodní grafikou, karbonovými povrchy a špičkovými komponenty. Bude vyrobenou pouhých 400 kusů, přičemž do Evropy zamíří 150 z nich.

Indian Motorcycle Racing, vítěz posledních pěti pohárů konstruktérů, se vrátil k profesionálním závodům na americké ploché dráze v roce 2017. Od premiéry modelu FTR750 vyhrál tovární jezdec Indian Motorcycle Racing prémiovou třídu šampionátu každý rok. Tým Indian Wrecking Crew 2022 ve složení Jared Mees, šampion SuperTwins 2021, Briar Bauman, dvojnásobný šampion a Shayny Texter-Baumanová, nejnovější členka týmu a nejúspěšnější jezdkyně v historii amerických Flat Track Singles, bude v letošní sezóně usilovat o obhajobu svého titulu hned od prvního závodního víkendu na trati Volusia Half-Mile.

1 Indian FTR championship edice (3)1 Indian FTR championship edice (2)1 Indian FTR championship edice (9)

Edice FTR Championship je inspirovaná vítězným flattrackovým speciálem FTR750. Oproti základnímu modelu bude mít autentickou závodní grafiku a památeční plaketu Indian Motorcycle Racing se všemi vítěznými sezónami šampionátu. Limitka bude vybavena prémiovými komponenty, včetně titanového výfuku Akrapovič a plně nastavitelnou přední vidlicí a tlumiči. Prémiový design motocyklu doplňují díly z karbonu, včetně krytu sedla, předního blatníku, krytů airboxu a kapličky světlometu. Závodní vzhled dotváří hliníková řídítka ProTaper Flat Tracker.

K designu inspirovanému americkou plochou dráhou se přidává řada prémiových prvků a užitečných technologií včetně tří jízdních režimů, wheelie control, kontroly stability, kontroly trakce a náklonového ABS. Edice FTR Championship Edition má ve výbavě také 110mm digitální dotykový displej a kapalinou chlazený vidlicový dvouválec o objemu 1203 ccm s výkonem 92 kW (123 k) a točivým momentem 120 Nm. Limitovaná edice FTR je vybavena závodní kombinací 19palcového předního a 18palcového zadního kola a silničními pneumatikami Dunlop s flattrackovým dezénem. O bezpečné zastavení se vám postarají dvě radiálně uchycené přední kotoučové brzdy Brembo.

1 Indian FTR championship edice (11)1 Indian FTR championship edice (5)1 Indian FTR championship edice (4)1 Indian FTR championship edice (7)1 Indian FTR championship edice (6)1 Indian FTR championship edice (8)1 Indian FTR championship edice (10)1 Indian FTR championship edice (1)

Zdroj: Indian MotorcycleLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama