Husqvarna 701 Vitpilen, Supermoto a Enduro LR: limitovaná edice Replay
- Publikovno: 7.5.2021
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Švédská Husqvarna Motorcycles se spojila se italskou oděvní značkou Replay. Obě firmy mají několik společných prvků, které je charakterizují. Obě jsou zaměřené na design, mají zálibu v inovacích a rádi hledají zajímavé cesty, jak být ještě více atraktivnější. Jejich první společná práce se jim povedla dokonale.
Jejich partnerství započalo již v roce 2020, jejich logo můžete spatřit na závodních motocyklech Husqvarna, jezdících v seriálu MotoGP v kubatuře Moto3. Pro obě značky to bylo něco nového, Husqvarna znovu vstoupila do seriálu mistrovství světa a Replay poprvé vstoupil do segmentu motocyklů.
V této exkluzivní edici s jedinečnou grafikou a špičkovými komponenty vznikne pouhých 10 strojů. Každý z modelů 701 Vitpilen, 701 Supermoto a Enduro bude mít své barevné schéma s logy značek Husqvarna Motorcycles a Replay. Sportovní linie roadsteru Vitpilen 701 ještě více podtrhuje jedinečná nádrž, která z něj dělá absolutně nezaměnitelný stroj.
Také Supermoto dostává do výbavy speciální komponenty vyrobené ve spolupráci s oděvní firmou, tak aby jeho špičkový poměr výkonu 74 koní k hmotnosti 148 kilogramů nezůstal bez povšimnutí. Všestranný model Enduro LR bude vybaveno novou palivovou nádrží, která má dvojnásobnou kapacitu a nabízí vám tak dvojnásobně delší zážitek na cestách i mimo ně.
Již brzy budou tyto modely předány vybraným slavným osobnostem, ale kdo to bude, na to si ještě budeme muset pár dní počkat. Můžete se však zároveň těšit i na další modely, protože spolupráce Husqvarny s Replayem tímto projektem nekončí.
Zdroj: Husqvarna moto
- Přidat komentář +
- Publikováno: 7.5.2021
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
- dnes - Aleix Espargaro obhajuje Somkiata Chantru
- včera - Závody MotoE v Assenu vyhráli Mantovani a Zaccone
- 29.6. - Marc Marquez vyhrál Dutch TT
- 29.6. - První brazilské vítězství v Moto2; Salač out
- 29.6. - Vítězem Moto3 byl prohlášen lídr šampionátu Rueda
- 28.6. - Sprint Race: Marc Marquez před bratrem Alexem
Další z rubriky
- 19.6. - Vespa Officina 8: modely Primavera a GTV v nové edici
- 10.6. - Harley-Davidson Fat Boy Gray Ghost: limitovaná edice
- 28.5. - Yamaha Tricity 125: v novém kabátu
- 26.5. - BMW Concept RR: budoucnost superbiku řady RR
- 19.5. - Triumph Speed Triple 1200 RX 2026: limitovaná edice
- 14.5. - Yamaha Tracer 7 a Tracer 7 GT 2026: zážitkové cestování