Reklama

Harley-Davidson CVO Road Glide a Street Glide 2023: přepracovaný design

Ke 120. výročí značky Harley-Davidson si tento americký výrobce připravil premiéru dvou limitovaných modelů CVO, Street Glide a Road Glide. Kromě výrazně přepracovaného designu, budou vybaveni špičkovou technologií a novým motorem Milwaukee-Eight VVT 121. Jejich oficiální představení je připravené na 7. června 2023.

Modely CVO (Custom Vehicle Operations) jsou v nabídce Harley-Davidson již od roku 1999. Představují modely v limitovaných edicích, které se vyznačují jedinečným stylem, designem, řemeslným zpracováním a důrazem na detail, ale také špičkovým výkonem. V průběhu desetiletí konstruktéři a designéři Harley-Davidson tyto motocykly vyvíjeli, zaváděli další a další vylepšení pro ještě lepší zážitek z jízdy.

Už na 7.června 2023 si připravili exkluzivní limitované edice modelů CVO Road Glide a Street Glide. Oba motocykly jsou od základu přepracované, mají nový design, nové technologické vybavení i nové dynamické prvky. Veškeré informace naleznete na speciální webové stránce www.h-d.com/ourfutureisreal.

Harley-Davidson CVO Street Glide 2023

Nová kapotáž Batwing modelu má moderní a aerodynamičtější tvar s více vyklenutým čelním štítem. Výřezy pod světlometem jsou nyní výraznější a směrovky jsou integrované do kapotáže. Ikonický tvar „T“ kapotáže Batwing zůstal zachován, silueta a grafické obrysy jsou ale modernizované a mají novou povrchovou úpravu. Nová kapotáž designově ladí s palivovou nádrží, bočními kryty a sedlovými brašnami. Světlomet ve tvaru „omega“ dává jasně najevo, že jde o nástupce předchozího modelu. Směrovky jsou integrované do prvků levého a pravého světla.

1 Harley-Davidson CVO Street Road Glide 20231 Harley-Davidson CVO Street Glide 20231 Harley Davidson CVO Road Glide 2023

Harley-Davidson Road Glide 2023

Úplně nová kapotáž představuje agresivní aktualizaci „žraločího“ designu loňského modelu a je integrovaná s palivovou nádrží, bočními kryty a sedlovými brašnami. Jediný LED světlomet má široký, horizontální tvar, přesto působí dojmem dvou světel, což připomíná klíčový prvek všech předchozích kapotáží modelu Road Glide. Směrovky jsou integrované do vnějších částí světla.

Oba modely obsahují:

• Dramaticky inovovanou vizuální podobu
• Nový motor Milwaukee-Eight VVT 121
• Zcela nové odpružení
• Zcela nový infotainment
• Dvě barevné kombinace

Další podrobnosti budou oznámeny až 7. června 2023 na této stránce.

Zdroj: TZ HDLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama