Reklama

Tovární tým KTM se spojil s automobilkou CUPRA

Sportovní automobilová značka CUPRA se pro letošní sezónu MotoGP stala oficiálním partnerem továrního týmu Red Bull KTM Factory Racing. Oba jezdci, Jack Miller a Brand Binder, budou jezdit modelem Formentor VZ5.

Dalo by se říct, že obě značky spojuje nejen jedinečný sportovní design, ale také zaměření na výkon a rychlost. Letošní ročník MotoGP bude ve své historii jedním z nejdelších. Od března až do listopadu se představí v 19 zemích a pojede se celkem 21 závodů. Pro tovární tým KTM to bude již sedmý ročník a musíme zmínit, že se jim daří nad jejich očekávání. Celkem získali na svých strojích KTM RC16 18 umístění na stupních vítězů, z toho třikrát to bylo místo první.

1 2023 Red Bull KTM CUPRA (5)1 2023 Red Bull KTM CUPRA (4)1 2023 Red Bull KTM CUPRA (9)

Španělská značka CUPRA, která vznikla v roce 2018 se nyní stala oficiálním partnerem závodního týmu a také obou jezdců Brada Bindera a Jacka Millera. Oba jezdce budete moci spatřit ve sportovním modelu Formentor VZ5.

Pit Beirer, ředitel KTM Motorsports : „Sezóna MotoGP 2023 bude pro KTM sedmým rokem v nejvyšší kategorii motocyklových závodů. Brad Binder a Jack Miller, stejně jako celý tým, jsou připraveni na vzrušující a náročnou sezónu. Jsme pozitivně naladění ohledně budoucích výsledků s naší KTM RC16, která byla pro rok 2023 kompletně přepracována a v prvních testech zanechala velmi slibný dojem. Spolupráce se značkou CUPRA nyní znamená více dynamiky na čtyřech kolech. Těšíme se na společnou sezónu MotoGP a na několik významných událostí, jako je naše domácí Grand Prix na Red Bull Ringu.„

1 KTM Pit Beirer Timo Sommerauer1 2023 Red Bull KTM CUPRA (1)1 2023 Red Bull KTM CUPRA (3)

Timo Sommerauer, manažer prodeje a marketingu CUPRA Austria: „CUPRA a KTM jsou dvě nadějné a úspěšné trendy značky, které se zaměřují na hodnoty, jako je výkon, inovace, perspektivní design a udržitelnost. Jsme velmi hrdí na partnerství s tímto týmem, který dokonale přenese značku CUPRA do nejprestižnější série motocyklových závodů. Závodění je jádrem DNA CUPRA a díky přítomnosti značky v MotoGP oslovíme různorodé publikum, které je nadšené technologiemi a inovacemi.“

1 2023 Red Bull KTM CUPRA (6)1 2023 Red Bull KTM CUPRA (7)1 2023 Red Bull KTM CUPRA (2)

Zdroj: KTMLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama