Reklama

CFMOTO SR-C21: koncept sportovního motocyklu

Design tohoto sportovního motocyklu navrhlo studio Modena 40 v italské Rimini, nechali se inspirovat závodními stroji MotoGP, a tak není divu, že vypadá víc než dobře. Atraktivní je rovněž i výbava, karbonové díly, aerodynamické křidélka, brzdy Brembo, podvozek Öhlins a výfuk od SC-Project.

Celá kapotáž má aerodynamický tvar, štíhlé a ostré tvary, které jen zvýrazňují rychlost a sportovního ducha, stejně jako litá šestipaprsková kola. Dvojitý LED světlomet je zapuštěn do kapotáže, ovšem není takovou dominantou jako jsou přítlačná křidélka z karbonu. Zajímavým dílem jsou také padací rámy se slidery, které jsou umístěny ve středu boční kapotáže. Zceal nový bude také TFT displej, který bude připravený na využití jak pro běžnou jízdu, tak i speciálně pro závodní okruh.

1 CFMOTO SR-C21 koncept (8)1 CFMOTO SR-C21 koncept (6)1 CFMOTO SR-C21 koncept (7)1 CFMOTO SR-C21 koncept (9)

Pohonnou jednotkou bude dvouválcový řadový agregát a podle dostupných informací, by mělo zřejmě jít o zcela nově vyvinutý motor, který by měl mít zdvihový objem 450 ccm. Kyvná vidlice má jednostranné zavěšení jako současný model CFMOTO 300SR. Podvozek tvoří plně nastavitelná USD vidlice Öhlins, o bezpečné a rychlé zastavení se vám postarají kvalitní brzdiče Brembo Stylema. Přední brzdné kotouče jsou zakrytované, ale s otvory, které vedou vzduch pro jejich chlazení.

Firma CFMOTO zatím žádné podrobné informace k tomuto konceptu nesdělila, a to ani předpokládaný termín dodání, ale i tak se můžeme těšit na atraktivní sportovní motocykly, kterým SR-C21 zcela jistě bude.

1 CFMOTO SR-C21 koncept (4)1 CFMOTO SR-C21 koncept (5)1 CFMOTO SR-C21 koncept (1)1 CFMOTO SR-C21 koncept (3)1 CFMOTO SR-C21 koncept (2)

Zdroj: CFMOTOLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama