Reklama

Vespa Primavera Color Vibe: exploze barev

Model Primavera od italské Vespy si v příštím roce budete moci pořídit v atraktivní dvoubarevné kombinaci se speciálním lakováním. Jedinečnost ještě potvrdí i exkluzivní tyrkysové ráfky kol vyrobené speciálně pro tuto verzi Color Vibe.

Exploze barev, tak by se dala nazvat nová edice Color Vibe modelu Vespa Primavera, která je mladou a svěží duší celé značky. Primavera je také experimentátorem pro všechny nové změny, má nadčasový trend a proto je také velmi oblíbená zejména u mladých začínajících jezdců.

1 Vespa Primavera Color Vibe Arancio (4)1 Vespa Primavera Color Vibe Arancio (3)1 Vespa Primavera Color Vibe Arancio (2)

V příští sezóně si ji budete moci pořídit v pestřejším a vyzývavějším hávu, pokud navíc sáhnete po její oranžové variantě, rozhodně vás na ulici nikdo nepřehlédne. Speciální řada Color Vibe se vyznačuje unikátním dvoubarevným lakováním karoserie, která je k dispozici buď v zmiňované oranžové barvě Arancio Colour Vibe nebo v bílé Bianco Colour Vibe.

Každá z nich je navíc kombinována se stupačkou v barvě Ottanio, což je tyrkysový odstín. Originální „barevná skvrna“, lemovaná černými kontrastními prvky, prochází přes celou karoserii skrze grafiku na bocích. Typická „kravata“ na štítu a exkluzivní ráfky kol, vyrobené exkluzivně pro tuto verzi, jsou taky zbarvené ve speciálním odstínu Ottanio.

1 Vespa Primavera Color Vibe Bianco (4)1 Vespa Primavera Color Vibe Bianco (3)1 Vespa Primavera Color Vibe Bianco (2)

Výbavu doplňují černé sportovní detaily jako jsou rámečky předních a zadních světel, ozdobné lišty po obvodu štítu, ozdoba na předním blatníku, kryt tlumiče a pružina předního kola, madlo pro spolujezdce a kryt tlumiče výfuku. Sedlo je černé s antracitovým prošíváním. Vespa Primavera Color Vibe je k dispozici ve verzích 50 a 125 ccm, přičemž objem motoru je na bocích vyznačen oranžovou barvou.

1 Vespa Primavera Color Vibe Bianco (1)1 Vespa Primavera Color Vibe Arancio (1)

Zdroj: Piaggio GroupLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama