Reklama

Vespa 946: speciální edice 10° Anniversario

Model Vespa 946 slaví desáté výročí na trhu a pro tuto slavnostní chvíli si připravili speciální edici 10° Anniversario s exkluzivním barevným provedením v ikonické zelené barvě. Je to stejný odstín barvy, který se objevil na módních přehlídkách v kolekcích pro jaro a léto 2023.

Vespa 946, vytvořená v roce 2013 a pokračující v jedinečném odkazu lidského přístupu k designu, se stává symbolem značky Vespa pro nadcházející generace. Je to mistrovské dílo italského řemesla, které se stalo skutečným sběratelským artiklem. Staví se na specializované výrobní lince, připomínající spíše ateliér haute couture než továrnu.

Po deseti letech Vespa 946 debutuje ve speciální edici 10° Anniversario s exkluzivním barevným provedením v ikonické zelené barvě. Jedná se o jemný a sametový odstín s nádechem dravosti, díky kterému je velmi originální. Není náhodou, že se tento odstín objevil jako trend v módních kolekcích pro jaro a léto 2023 na newyorském, londýnském a milánském týdnu módy. Tato barva působí na první pohled pastelově, ale s nasvícením pak získává na hloubce.

1 Vespa 946 10 Anniversario (1)1 Vespa 946 10 Anniversario (2)1 Vespa 946 10 Anniversario (3)

Všechny detaily modelu Vespa 946 10° Anniversario jsou vyrobeny s leštěnou povrchovou úpravou v teplých odstínech, počínaje paprskovými ráfky z hliníkové slitiny, jejichž lamely mají odkazovat na historickou bubnovou brzdu, kterou byly vybaveny první Vespy. Okraj ráfku je naproti tomu zelený, aby ladil s karoserií. Dvojitě čalouněné sedlo je černé s prošíváním a stejně jako rukojeti je ručně šité.

Vespa 946 10° Anniversario má ocelovou karoserii s hliníkovými prvky na řídítku, sedlu, bočních panelech, předního blatníku a podpěrách zpětných zrcátek. Je poháněna 3V motory s elektronickým vstřikováním o zdvihovém objemu 125 a 150 ccm. Velká dvanáctipalcová kola na paprskových ráfcích z hliníkové slitiny jsou brzděna dvojicí 220 mm kotoučových brzd, ABS je dvoukanálové. Všechna světla včetně směrovek již využívají technologii LED a přístrojová deska je vybavena LCD displejem.

Zdroj: Piaggio GroupLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama