Reklama

MOTO Test Camp Soběslav 15.-16.8.2020: vyzkoušej motorky 11 značek

Po úspěchu největší letošní testovací akce motocyklů MOTO Test Camp se její dějství z Moravy přesouvá také do Čech. Na Autoklubu v Soběslavi budete mít ve dnech 15.-16.8.2020 jedinečnou možnost otestovat více než 50 motocyklů 11 různých značek. Neváhejte, registrace je již spuštěna!

Otestovat a porovnat mezi s sebou můžete více než 50 motocyklů značek Aprilia, Ducati, Indian, Jawa, Kawasaki, Moto Guzzi, MV Agusta, Royal Enfield, Triumph, Vespa a Yamaha, které si sami zvolíte podle vašich preferencí. Akce se koná v areálu Automoto Klubu Soběslav.

Cenu za testovací jízdy stanovili pořadatelé na 2500 Kč. Za svoje peníze máte garantované 3 čtyřicetiminutové jízdy na motocyklech, které si zarezervuje dopředu v časech, které si sám vybere. Poplatek rovněž pokrývá zapůjčení motorky včetně benzínu. Další jízdy nad rámec tři garantových bude možné dohodnout přímo na místě dle podmínek jednotlivých značek. Jízdy budou u většiny sportovních a sportovně-cestovních motocyklů naprosto individuální na předem určené trase.

V případě, že se účastník akce nakonec rozhodne pro koupi některého stroje od firmy, která je pořadatelem akce, má navíc nárok na exkluzivní slevu až 10.000 Kč popřípadě jiné bonusy dle aktuálních akcí jednotlivých značek.

PODMÍNKY ÚČASTI NA MOTO TEST CAMP
- platný občanský průkaz
- řidičský průkaz sk. A bez omezení kW
- odpovídající oblečení, vlastní helma a rukavice
- uhrazený registrační poplatek 2.500 Kč
- složená kauce 20.000 Kč (není nutná hotovost, lze blokovat na platební kartě)

KDE: Automoto Klub Soběslav - Jiráskova 407, 392 01 Soběslav
KDY: 15.-16.8.2020

Více informací naleznete na stránkách Moto Test Camp, registrovat se můžete přímo zde.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama