Reklama

Norton Commando Sport Breitling Limited Edition: švýcarské hodinky

Motoristický svět a svět luxusních špičkových hodinek patří k sobě už od nepaměti. Anglický Norton Motorcycles a švýcarský Breitling mají spolu mnoho společného, obě firmy používají pro své produkty ty nejlepší komponenty, nejnovější technologie a patří mezi nejprestižnější společnosti ve svém oboru.

Není se tedy čemu divit, že se spojili a nechali vzniknout unikátnímu projektu. Na nedávném veletrhu hodinek Baselworld ve švýcarské Basileji představili speciální edici hodinem Norton Breitling Limited Edition spolu se speciální edicí motocyklu Norton Commando Sport Breitling Limited Edition. Vychází z původního modelu Norton Commando Sport 961 MK II, ale je doplněno o mnoho luxusních komponent, jako je například ručně vyrobené prošívané sedlo s výšivkou loga Breitling.

1 Norton Commando Sport Breitling Limited Edition (4)1 Norton Commando Sport Breitling Limited Edition (1)1 Norton Commando Sport Breitling Limited Edition

Dvoubarevná varianta motocyklu je doplněna o decentní zlaté linky a nápisy. Srdcem Nortona je vzduchem a olejem chlazený řadový dvouválec o zdvihovém objemu 961 ccm. Pomocí pětistupňové převodovky je na zadní kolo přenášen výkon 80 koní. Podvozek tvoří tlumiče Öhlins a o vaši bezpečnost se tu postarají brzdiče Brembo.

1 Norton Commando Sport Breitling Limited Edition (2)1 Norton Commando Sport Breitling Limited Edition (3)

Pokud byste měli o tento unikátní motocykl zájem, připravte si částku 589 900 korun, za kterou se bude nabízet a moc dlouho neváhejte, bude jich vyrobenou pouhých 77 exemplářů.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama