Reklama

MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli 2018: limitovaná edice

Dvě italské společnosti uzavřeli dohodu o vzájemné spolupráci, a tak se gumárenský podnik Pirelli stal výhradním dodavatelem obutí všech modelů MV Agusta. Na oslavu tohoto zásadního rozhodnutí vytvořili limitovanou edici Brutale 800 RR s označením Pirelli.

Obě firmy mají silné kořeny v Itálii, patří tu mezi významné výrobce, jsou populární po celém světě, nesmazatelnou stopu zanechávají také ve sportovním odvětví a jejich společnými hodnotami je nejen jedinečný design, ale také značka „Made in Italy“, tedy vyrobeno v Itálii. To bylo klíčovým prvkem, díky němuž dospěli k uzavření smlouvy o spolupráci.

1 MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli (3)1 MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli (4)1 MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli (1)

Žádné zásadní technické změny u stávajícího modelu Brutale 800 RR nečekejte, zaměřili se hlavně na některé nové komponenty odvozené ze sportovnějšího modelu MV Agusta F4, nové barevné provedení a motocykl obdržel také speciální barevné pneumatiky navržené společně s oddělením Pirelli Design. Zajímavým prvkem je sedlo, kterému dominuje výrazné prošívání.

Do černé barvy se oděl zadní podsedlový rám, držák světlometu, ale také ráfky kol, které jsou lehčí a obuté na pneumatikách Pirelli Diablo Supercorsa SP o rozměrech 120/70 ZR17 vpředu a 200/55 ZR17 vzadu. Původní model měl vzadu pneumatiku o rozměrech 180/55 ZR17 a tak musel být pro tuto limitku vyroben i speciální ráfek.

1 MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli (6)1 MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli (5)1 MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli (2)

Návrhy na barevné provedení kapotáže vzniklo také spolu s Pirelli Design. Matný černý podklad je doplněn prvky v červeném lesku. Po stranách palivové nádrže je logo Pirelli a také logo Diablo, které označuje řadu vysoce výkonných pneumatik, na kterých je Brutale 800 RR obuto. Druhé barevné schéma je šedý podklad s modrými doplňky. Pokud budete chtít, můžete si tento model doladit i barevnými pneumatikami, buď v červené nebo modré barvě.

Novinku Brutale 800 RR PIRELLI si budete moci prohlédnout na výstavě EICMA, která se bude konat od 9. do 12. listopadu 2017 v Rho Fiera v Miláně.

1 MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli (9)1 MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli (8)1 MV Agusta Brutale 800 RR Pirelli (7)Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama