Reklama

Tip na víkend: All American Fest 1. – 3. září 2023 v Praze

Už v pátek 1.9. začíná tradiční akce spojená s koncem léta, silnými americkými motorkami, rockovou muzikou, skvělým jídlem a jedinečnou show. Většina z vás zná tuto akci jako Prague Harley Days, ale od letošního roku je přejmenovaná na All American Fest. Nebojte, o silné burácející motocykly Harley-Davidson rozhodně nepřijdete.

Akce je určena pro všechny, kdo se chce pobavit, kdo chce oslavit konec léta, ale je také oslavou Ameriky v pravém slova smyslu a toho nejlepšího co nám dala na poli motocyklů, gastronomie, sportu, zábavy a kultury. Pátek až neděle 1. – 3. září 2023tak bude na pražském Holešovickém Výstavišti patřit motocyklům Harley-Davidson, jedinečným burgerům a dalším grilovaným pochoutkám, adrenalinové zábavě v podobě show ve freestyle motokrosu, koncertům, family zóně pro nejmenší, kulinárním workshopům těch nejlepších šéfkuchařů, jízdám na motocyklech Harley-Davidson zdarma,včetně žhavé letošní novinky Breakout 117, typickým americkým vozům, spanilé jízdě strojů Harley-Davidson do centra Prahy a mnohému dalšímu!

1 Prague Harley Days 2023 (6)1 Prague Harley Days 2023 (5)1 2016 Prague Harley Days (4)

All American Fest, na němž se propojují akce jako je Prague Harley Days s rodinným Burgerfestem a open-air podobou FMX Gladiator Games bude skutečnou oslavou - volnosti, svobody, amerického životního stylu v pravém slova smyslu a zábavy pro každého. Snaha posouvat možnosti a limity stále výše a zkusit v Praze udělat opravdový festival v duchu Ameriky se pořadatelům vyplatila a tak už v pátek otevře návštěvníkům své brány Holešovické Výstaviště a s ním i All American Fest.

A co na návštěvníky po celé 3 dny čeká? Skutečně nabitý a vyladěný program od A do Z!

V pátek 1. září, kdy celá akce startujte, se kromě motocyklů a jízd na motocyklech Harley-Davidson zdarma nebo kulinární grilovací show mohou těšit na koncert oblíbené české kapely Monkey Business. Na řadu ale přijde i pole dance battle nebo adrenalinová show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra „Pilníka“ Piláta. A pochopitelně nebude chybět ani family zóna ve spolupráci s hračkářkou firmou Mattel, která zabaví nejmenší, dobré jídlo založené především na grilovaných pochoutkách všech druhů a stylů a zapomenuto nebude ani na milovníky sladkého. K dispozici budou i typické americké káry a možnost jejich vyzkoušení zdarma.

1 Prague Harley Days 2023 (4)1 Prague Harley Days 2023 (2)1 Prague Harley Days 2023 (1)

Sobotu 2. září odstartuje očekávaná a oblíbená spanilá jízda motocyklů, nejen Harley-Davidson, do centra Prahy, které se navíc může na svém motocyklu, ale třeba i skútru zúčastnit skutečně každý. Hudební fanoušky potěší koncert Gaia Mesiah a milovníky skvělého jídla zase kulinární workshopy, například s evropským mistrem steaků Daniellem Govonim nebo s oblíbeným PIP Masterem. O zábavu se postará i soutěž Burgeržrout v pojídání burgerů na čas nebo soutěž v amatérském grilování. A samozřejmostí, stejně jako v pátek a v neděli, bude zábava pro nejmenší ve family zóně, možnost vyzkoušení si motocyklů Harley-Davidson zdarma nebo jedinečná podívaná na show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra „Pilníka“ Piláta.

A žít to bude i v neděli 3. září! Kromě již tradiční zábavy jako je živá hudba, koncerty, dobré jídlo a pití nebo show ve freestyle motokrosu či zábava ve family zóně, dorazí i zřejmě nejznámější český šéfkuchař, oblíbený Zdeněk Pohlreich, aby předvedl to nejlepší ze svého umu a dal praktické a funkční rady, jak na svěží, chutné a snadné grilování. O zábavu se postará i herec a bavič Tomáš Měcháček, který rovněž něco zajímavého ugriluje a návštěvníky přesvědčí, že i burger může mít svůj stand up.

1 2016 Prague Harley Days (1)1 Prague Harley Days 2021 (3)1 2016 Prague Harley Days (6)

VSTUPENKY jsou k dispozici na tomto odkazu.
Jednodenní vstupenka – 300 Kč
Celoeventová vstupenka – 700 Kč

Obyvatelé městské části Praha 7 pak budou mít již tradičně na celou akci, po všechny 3 dny, vstup ZDARMA.

KDY: 1. – 3. 9. 2023
KDE: Praha, Výstaviště Holešovice

Více informací získáte na stránkách akce www.allamericanfest.cz.

Zdroj: TZ All American FestLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama