Reklama

Moto Guzzi California 1400: ve dvou verzích

Hlavní hvězdou slavnostního kongresu koncernu Piaggio Group v Miami byla zcela jasně nová Moto Guzzi California 1400, která má být strategickým modelem právě pro americký trh.

K nám do Evropy by se měla dostat letost na podzim. Doposud nebyly zveřejněny žádné technické parametry. Znám je pouze obsah motoru 1400 ccm. S největší pravděpodobností bude mít motor, který koncepčně vychází ze současného quattrovalvole, tedy klasické uspořádání se čtyřmi ventily. Při pohledu na motocykl vidíme dva chladiče, první je dole pod motorem, druhý nad ním, pod uchycením přední vidlice, předpokládám tedy, že by mohlo jít o chlazení kapalinou, ale vzhledem k tomu, že nejsou známy žádné detaily, budeme si muset na oficiální informaci počkat. Válce mají typický vzhled vzduchem chlazených motorů s výrazným žebrováním.

California by se na podzim měla objevit ve dvou verzích, California 1400 Custom a California Touring ABS/TC s integrovanými bočními kufry a kontrolou trakce.

Na stejném kongresu byla dealerům ukázána i nová Aprilia Caponord 1200, která ještě nebyla oficiálně představena veřejnosti a jen se o ní v kuloárech šeptá. Díky šikovným dealerům si ji můžete prohlédnout zde.

Moto Guzzi California 14002Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama