Reklama

CFMOTO 450CL-X Spirit: městský scrambler

Zajímavá přestavba vznikla ve společnosti Custom Works, kterou CFMOTO zřídilo právě pro účely přestaveb. Malý scrambler 450CL-X Spirit vybavili pneumatikami s hrubým vzorkem, tvarovaným sedlem s dvojicí koncovek výfuku lemující jeho spodní kraj a s minimalistickým blatníčkem vzadu.

Scrambler 450CL-X Spirit je druhou přestavbou z dílny Custom Works. Tou první byl jednosedadlový cruiser 450CL-C Low Ride v bobber stylu s mohutnými balonovými pneumatikami. Oba modely doplnili početnou CL rodinu, která zahrnuje silnější sourozence scrambler 700CL-X Adventure, sportovní 700CL-X Sport a bobber 700CL-X Heritage.

1 CFMOTO CL-X Spirit (6)1 CFMOTO CL-X Spirit (9)1 CFMOTO CL-X Spirit (8)

Spirit je postaven na platformě s dvouválcovým motorem o zdvihovém objemu 449 ccm a je na něm použito i velké množství standardních dílů. Výraz scramblera umocňuje nový vyšší dvojitý výfuk, který se nachází pod čerstvě profilovaným sedlem s upraveným tvarem a kvalitní kůží. Další součástí proměny jsou stejně jako paprsková kola s terénními pneumatikami, vyladěný podvozek s tlumiči, které snižují vibrace od motoru. Trubkový rám je zvýrazněný díky výraznému lakování kapotáže.

1 CFMOTO CL-X Spirit (3)1 CFMOTO CL-X Spirit (5)1 CFMOTO CL-X Spirit (2)1 CFMOTO CL-X Spirit (10)1 CFMOTO CL-X Spirit (1)1 CFMOTO CL-X Spirit (4)1 CFMOTO CL-X Spirit (7)

Zdroj: CFMOTOLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama