Reklama

Test Ducati DesertX: dobrodružství v offroadu

Cestovní enduro u italské Ducati už není jenom Multistrada, ale také model DesertX. Ten je však opravdu určený i mimo asfaltové silnice. Svědčí mu nejen šotolinová cesta, ale zvládne také těžší terén, neboť pro jízdu v něm je dokonale připraven. Sám jsem si to vyzkoušel během jeho testu, a že jsem v něm DesertX nešetřil.

Indian Motorcycle: Co by to bylo za Vánoce bez pořádného svetru?

Znáte ve svém okolí někoho, kdo by alespoň jedny Vánoce nenašel pod stromečkem svetr? Já tedy ne, ale musím uznat, že tenhle od amerických Indiánů by se mi docela líbil.

Tip na víkend: 21. FMX Gladiator Games 2023

Už tuhle sobotu 9.12.2023 máte jedinečnou možnost zažít v O2 aréně atmosféru freestyle motokrosové show. Ve dvou představeních uslyšíte burácení motorů a uvidíte adrenalinové jízdy na motocyklech, čtyřkolkách i sněžných skútrech.

Honda CBR600RR 2024: s aerodynamickými křidélky

Šest let trvalo, než Honda vrátilo do evropské nabídky sportovní šestikilo CBR600RR. Návrat je to však pompézní, vybavila jej totiž nejnovější elektronikou, přítlačnými křidélky po vzoru jejich speciálů z MotoGP a čtyřválcovým řadovým motorem s výkonem 121 koní při 14 250 otáčkách.

KTM 1390 Super Duke R: peklo na zemi

Jestli se dá říct o nějaké motorce, že je peklem na zemi, tak rozhodně o Super Duke od KTM. A jestli jste si mysleli, že poslední generace 1290 je ztělesněním zla, tak vězte, že peklo může být ještě pekelnější. Na scénu přijíždí nová 1390 Super Duke R.

Royal Enfield Shotgun 650: dvouválcový cruiser

Na motocyklovém festivalu Motoverse v indickém státě Goa představil Royal Enfield nový cruiser Shotgun 650. Příliš mnoho informací k němu nesdělil, ale dá se předpokládat, že bude poháněný jejich stávajícím dvouválcovým motorem o zdvihovém objemu 648 ccm.

Test Indian FTR 1200 R Carbon: nezkrotný Američan

Kdo by odolal svezení na motocyklu, jehož kořeny sahají až k plochodrážním motocyklům? Když k tomu ještě přidáte stylový vzhled s karbonovými doplňky, přesně fungující podvozek a svižný motor, máte zaručeno, že se domů vrátíte s úsměvem, plní dojmů a v hlavě už se vám bude rodit plán, na další výjezd za klikatými silnicemi.

Test CFMOTO 800MT Explore: all inclusive nabídka

U cestovních endur je ve většině případů ve standardní nabídce jen tempomat, vyhřívané rukojeti, ABS, kontrola trakce a pár jízdních režimů. Vše ostatní bývá součástí příplatkové výbavy. Tomu všemu teď udělal čáru přes rozpočet model CFMOTO 800MT Explore, jeho výbava je slovy dovolenkářů přímo „ultra all inclusive“. Nevěříte? Tak čtěte dál.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama