Reklama

Yamaha slaví titul mistra světa limitovanou edicí R1

Turecký pilot Toprak Razgatlioglu dokázal v mistrovství světa Superbiků pokořit neporazitelného pilota Jonathana Reu a získal v sedle Yamahy R1 titul šampiona 2021. To je patřičný důvod k oslavě, který ještě navíc Yamaha podpořila limitovanou edicí 21 kusů repliky vítězného stroje R1.

Na celém světě bude k prodeji pouze 21 kusů repliky Yamaha R1 Razgatlioglu Limited Edition. Budou se stavět přímo v Crescent Racing, domovském sídle týmu Pata Yamaha. Dva nejdůležitější údaje, které o tomto motocyklu vypoví nejvíce je výkon 205 koní a hmotnost plně natankovaného stroje necelých 175 kilogramů. Potřebujete vědět více?

1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (8)1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (9)

Motocykl bude vybaven nejnovější sadou GYTR, která z běžně prodávaného supersportovního motocyklu dělá exkluzivní závodní stroj. Díky této sadě má R1 o 20 koní vyšší výkon a o 25 kilogramů nižší váhu. Do výbavy rovněž dostane výfukový systém od Akrapoviče, vyrobený na míru přesně podle specifikací WorldSBK. Nebudou chybět ani exkluzivní komponenty, jako jsou kovaná kola Marchesini, špičkový podvozek od Öhlins, nejvyšší řada brzdičů Brembo a také speciální lakování s podpisem mistra světa Topraka Razgatliogla. K motocyklu rovněž obdržíte certifikát pravosti s výrobním číslem stroje.

1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (1)1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (2)

K této speciální edici rovněž získáte individuální trénink s Jamesem Hillierem nebo Niallem Mackenziem. V rámci tohoto tréninku vám bude nastaven motocykl na míru. Dále ještě získáte dvě VIP vstupenky na jakýkoliv závod v sezóně 2022, v rámci toto se osobně setkáte přímo s Toprakem a obdržíte jeden kus jeho použité jezdecké výstroje z roku 2021, opatřené samozřejmě podpisem pilota. Cena tohoto limitovaného motocyklu R1 je 46 200 eur, tedy přibližně 1,18 mil. korun.

1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (10)1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (11)1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (5)1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (3)1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (4)1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (6)1 Yamaha R1 Toprak Razgatlioglu edice (7)

Zdroj: Yamaha MotorLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama