Jakub Kornfeil: třetí den ve Valencii
- Publikovno: 14.2.2012
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Ani po posledním dni testování ve Valencii Jakub Kornfeil nenachází spokojenost, na kterou si ještě ten den ráno brousil zuby. Nejen že nedosáhl výrazného zlepšení času, ale ani pocity z jízdy nejsou dle jeho slov ideální.
Během dne vyzkoušel několik možností nastavení, která ale nevedla k výraznému zlepšení a proto nejsou Kubovi pocity z jízdy na motocyklu moto3 moc pozitivní.
Jak sám Jakub Kornfeil říká: ,,Dnešek je pro mě velkým zklamáním. Odzkoušeli jsme mnoho druhů nastavení, ale bohužel v rychlosti mě to nikam neposunulo. Problém není ovšem v nastavení motocyklu, ale ve mně, neboť jsem si stále nezvykl na styl jízdy na čtyřtaktní moto3. Ať je motocykl nastavený jakkoliv, bez mého přičinění na brzdách a akceleraci se nikam nedostaneme. Nyní nás čeká přesun na jih Španělska. Doufám, že po testech v Jerezu budeme spokojenější a uděláme větší kus práce.“
Jaké byly Kubovi dojmy z předchozího dne testování ve Valencii si můžete přečíst v tomto článku.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 14.2.2012
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
- dnes - Bimota KB399: nejslabší a nejlevnější
- 5.4. - Bezzecchi vede dva žebříčky: Zisk bodů a počet pádů
- 4.4. - Johnny Rea o své práci testovacího pilota HRC
- 3.4. - Johnny Rea opět nahradí u Hondy Jake Dixona
- 3.4. - Ducati Superleggera V4 Centenario: s karbon-keramickými brzdami
- 2.4. - Kolotoč se po rodeu rozjel
Další z rubriky
- dnes - Bimota KB399: nejslabší a nejlevnější
- 3.4. - Ducati Superleggera V4 Centenario: s karbon-keramickými brzdami
- 30.3. - MV Agusta Enduro Veloce 2026: v maximální výbavě
- 24.3. - Triumph Daytona 660 2026: s novým podvozkem a rychlořazením
- 20.3. - MV Agusta Rush Titanio: extrémní naháč
- 18.3. - KTM 990 RC R Track 2026: na závodní okruhy


