Reklama

Honda X-ADV 2017: skútr s vlastnostmi endura

To co se většině z nás zdálo jako zajímavý nápad, se doopravdy stává skutečností. Ačkoliv v poslední době, ať Honda představí jakýkoliv koncept, po čas se z něj stane reálný motocykl.

To se týká i vloni představeného konceptu City Adventure, skútr obutý na enduro bačkorách a s delšími zdvihy u odpružení. Nám se moc líbil a jak je vidět, nejenom nám. Ve videu níže si můžete povšimnout data 30.8.2016, kdy nejspíše přijde den „D“ a dojde k jeho úplnému odhalení.

1 Honda City Adventure Concept11 Honda City Adventure Concept41 Honda City Adventure Concept5

Skútr je ve snímku představován jako univerzální stroj, se kterým se nemusíte bát jezdit po městě, ani vyrazit do prašných cest a do bodláčí. Za mě tedy palec nahoru, tohle je vážně dobrý nápad, jak oslovit další sortu zákazníků, kterým vyhovuje skútr, kde jenom tahají za plyn a brzdí, ale potřebují stroj, který je pohodlně doveze od nich z vesnice po rozbité okresce až do města.

1 Honda City Adventure Concept61 Honda City Adventure Concept3

Ze zákulisních zdrojů se doneslo, že by měl mít údajně stejný motor o obsahu 745 ccm, jako má Honda NC750X, jejíž test v automatu si můžete přečíst zde. Je vidět, že se japonskému výrobci daří přicházet se zajímavými novinkami, ať už to byl loňský trhák Honda CRF1000L Africa Twin nebo nedávno, na asijském trhu představený čtvrtlitr Honda CBR250RR 2017.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama