Reklama

Honda City Adventure koncept: enduro skútr

Patří vaše cestovní enduro mezi stále členy rodiny? Jen neradi slézáte z jeho sedla, protože na každodenní ježdění po městě není stavěné? Není problém, jen vyměňte enduro za enduro.

Samozřejmě, že mám na mysli výměnu cestovního za enduro skútr. Honda na výstavě v Miláně představila připravovaný koncept městského skútru s dobrodružnými vlastnostmi. Vedle absolutní novinky Honda CRF 1000 L Africa Twin, je tenhle skútřík svými rozměry téměř neviditelný. Srovnávat by se tak mohl spíše se svými malými bratry Honda Grom 50 a Honda MSX 125.

Musím však vyzdvihnout nápaditost Hondy a hledání dalších příležitostí jak oslovit nové zákazníky. Zatím japonská firma více informací neposkytla a tak můžeme vycházet pouze z fotografií. Možná v rámci úspory peněz by takto mohla vyzbrojit svůj nejprodávanější skútr Honda PCX 125, obout ho na pneumatiky určené do terénu, dát mu spodní kryt motoru, usadit výfukové potrubí výše a tradá, můžete se vydat z města rovnou do lesa. Jindy nenáviděné dlažební kostky budou pro vás vyhledávaným zpestřením vaší každodenní jízdy.

1 Honda City Adventure Concept11 Honda City Adventure Concept31 Honda City Adventure Concept41 Honda City Adventure Concept2Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama