Umění jízdní policie
- Publikovno: 8.8.2011
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Policisté na motocyklu jsou jedni z nejlepších jezdců na světě. Jejich příprava představuje jednu z nejnáročnějších věcí, které můžete dělat v oblasti vymáhání práva.
Motorkáři v uniformách ovládají svoje těžkotonážní stroje, jako by to byly koloběžky. Dvě videa níže, pocházejí z nedávné akce „Rodeo“ v Grand Prairie, stát Texas. Na dvou kolech jsem strávil mnoho let, a řeknu to naplno. Pochybuji, že bych zvládl projet cvičné hřiště, aniž bych narazil na kužel, na malé motorce do 250 ccm, natož pak s Harleyem v plné velikosti. Vím jistě, že bych čas Donnieho Williamse nepřekonal, bez ohledu na to, co bych řídil. Dalšími neméně zajímavými záběry přistihneme při ovládání motocyklového umění japonskou a italskou policii.
Spíše by mě zajímalo, jak je na tom motocyklové umění českých policistů. To, co můžete vidět na přiložených záběrech, totiž zabere roky tvrdé praxe a znamená nesčetně mnoho pádů v malých rychlostech.
Donnie Williams
Honda ST1300 Police Bike
Japonsko
Historie
Takhle se jezdilo u policie v Itálii, už v roce 1950!
- Přidat komentář +
- Publikováno: 8.8.2011
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
- včera - Test MotoGP v Misanu
- včera - Ducati Diavel V4 RS a Multistrada V4 RS 2026: absolutní vášeň
- včera - Hlavní změny pro Moto2 a Moto3 podle nových pravidel Liberty
- 14.9. - Marquez a Bezzecchi jak z jiného světa
- 14.9. - Moto2 kořistí lokalmatadora Viettiho, 18. Salač
- 14.9. - V Misanu vyhrál lídr šampionátu Rueda
Další z rubriky
- 12.9. - Honda Fest 2025: z Frymburku až do Mariazell
- 1.9. - European Bike Week: legendární sraz ve Faak am See 2-7.9.2025
- 21.8. - Big Coffee Boxer od BMW Motorrad: stylový kávovar
- 9.7. - BMW R12 Toprak Passion: stavba od brněnských FSB Motor Works
- 23.6. - Honda Gold Wing mazinárodní sraz Pivovar Kněžínek 10.-13.7.2025
- 16.6. - Indian Rider Fest: 19.-22. 6. 2025 Lipno nad Vltavou