Reklama

Valentino Rossi: video pro Bridgestone

Bridgestone a Valentino Rossi nedávno natočili v italské Tavullii, nedaleko bydliště devítinásobného mistra světa, senzační reklamní video na oslavu svého vítězného partnerství.

Video ukazuje, jak Bridgestone a Valentino „sdílejí“ vítěznou DNA, od skromných začátků až po vedoucí postavení ve světě motoristického sportu. Divák se stane svědkem dramatické cesty, která zehrnuje historické i aktuální záběry, jenž ilustrují sdílené hodnoty a společné úspěchy.

Valentino si své role v novém videu vysloveně užívá, když například komunikuje se svým mladším já a dává najevo hravý charakter, s jehož přispěním se stal celosvětovou ikonou. Tyto záběry jsou skvěle provázány s příběhem vzestupu společnosti Bridgestone z malé firmy v největšího výrobce pneumatik a pryže na světě, včetně čestného postavení oficiálního dodavatele pneumatik pro MotoGP.

Devadesátisekundové video kombinuje filmové záběry, speciální efekty, 3D animaci a působivý zvukový doprovod tak, že diváka okamžitě vtáhne do příběhu plného emocí. Na krátké video se můžete podívat zde.

Rossi Bridgestone Valentino_Rossi_BehindTheScenes-08Rossi Bridgestone Valentino_Rossi_BehindTheScenes-01Rossi Bridgestone Valentino_Rossi_BehindTheScenes-05Rossi Bridgestone Valentino_Rossi_BehindTheScenes-10Rossi Bridgestone Valentino_Rossi_BehindTheScenes-12Rossi Bridgestone Valentino_Rossi_BehindTheScenes-11Rossi Bridgestone Valentino_Rossi_BehindTheScenes-13Rossi Bridgestone Valentino_Rossi_BehindTheScenes-15Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama