Rieju RS3 50: španělská okázalost
- Publikovno: 2.3.2011
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Španělská značka Rieju se zabývá především výrobou motocyklů malých kubatur a skútrů. Pro letošní sezónu si připravila padesátku v kabátu mnohem silnějších motorek.
Novinka se jmenuje RS3 a k pohonu ji slouží dvoutaktní kapalinou chlazený jednoválec, jehož původ pochází z dílen Yamaha. Podle vývojářů společnosti Rieju, má jejich novinka velký potenciál k dalším úpravám a v kombinaci s šestistupňovou převodovkou z něj lze vykřesat víc než slušné výkony. Kvalita podvozku je umocněna přední USD vidlicí značky Showa. Brzdové soustavě vévodí přední dvoupístkové brzdiče s kotoučem o průměru 280 mm.
Přední maska ukrývá kombinované budíky a svými rysy připomíná nový model Ninju ZX-10R či anglický Triumph 675 Daytona. Na výběr jsou dvě barevné kombinace, konkrétně černobílá a černá.
- Přidat komentář +
- Publikováno: 2.3.2011
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
Další z rubriky
- 22.12. - Triumph Tracker 400: ze světa flat-tracku
- 19.12. - Vespa GTS 80th a Primavera 80th Anniversary: výroční modely
- 17.12. - Aprilia RS 457 GP Replica 2026: inspirováno speciálem MotoGP
- 15.12. - Indian Sport Scout RT 2026: s uzamykatelnými kufry
- 10.12. - Piaggio Beverly 310 a 400 25th Anniversary: výroční edice
- 8.12. - Triumph Tiger Sport 800 Tour: s cestovatelskou výbavou









